Wpis z mikrobloga

nawyk wpajany od dzieciństwa


@kluskizserem: Nie, niektórzy po prostu myślą i sami do tego dochodzą, a potem wchodzi to w nawyk. To nie jest zbyt duże osiągnięcie, zwłaszcza, gdy lubisz być czasem atakowany z zaskoczenia ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pamiętam te wszystkie durne memy postowane na ten temat, używałbym ich przy rekrutacji do pracy - jeśli ktoś nie ogarnia, że może użyć papieru/wody w takiej sytuacji, to
źródło: comment_w7DLGcpPCSuCiMGiGFgAVOrbPcgUESFZ.jpg
@kluskizserem:

a jeśli nie, to rano byłaby to 1 rzecz po otworzeniu oczu, czego zapomniałam dopisać w pierwszym komentarzu, a też wyklucza się dla mnie z tym co robi opka


Dopóki nie wyjdzie się z łóżka, to się nie chce, dopiero postawienie nogi na podłodze powoduje, że trzeba iść się odlać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kluskizserem: @GunzForHire: co XD pierwszy raz słyszę, żeby facet w nocy MUSIAŁ wstawać się odlać. To chyba jakieś schorzenie xD
Chyba zdajecie sobie sprawę że oddawanie moczu u mężczyzn i kobiet działa zupełnie inaczej? Wystarczy popatrzeć na kolejki w toaletach w centrach handlowych. W męskich kolejek nie ma, w damskich kolejka zawija na korytarzu. Ja jak poczuje chęć odlania się to mogę spokojnie wytrzymać jeszcze kilka godzin, kobieta idzie prosto