Wpis z mikrobloga

@josedra52: Kwintesencja wykopu. Dadzą niemal gola zdzire z włosami jonowymi wystającymi spod majtek, nogi nieogolone poprawnie - stwierdzisz obleśne i rzucasz - wykopki natomiast - nie znasz życia, wyjdź z piwnicy i teksty tego typu. Łaska napisała zwykły scenariusz gdzie odbywa się we wszystkich normalnych układających się związkach - to wykopki mistrzostwie życia piszą o myciu się i o wydzielinach całonocnych z penisa. Mówię wykopki bo widzę ze ponad 200stu ludzi
  • Odpowiedz
@kluskizserem: No to zwracam honor, po tym przejściu na temat loda już myślałem, że mam do czynienia z osobą, która zmieni temat byleby nie przegrać. Myliłem się, sry (σ ͜ʖσ)
Właśnie dziwi mnie to, bo sam piję chyba z 3-4l płynów dziennie (naprawdę, jak się nudzę to robię sobie herbaty/soku z wodą), ale nauczyłem się już, żeby nie wciskać w siebie na siłę
  • Odpowiedz
@kluskizserem: ale też nie każdy ma potrzebę, nawet wypiwszy na noc wodę. Ja w sumie nocy nie musiałam w nocy, nawet w ciąży rzadko, choć starałam się dużo pić ¯\_(ツ)_/¯

@mlodszy_szaman_hordy: w dość krótkim czasie to kolejna taka. Nie wiem, może podnieca je zapraszanie (choćby wirtualne) obcychludzi do łóżka? Różne maja ludzie upodobania...
  • Odpowiedz
@kluskizserem: W jakim temacie odpowiadam xD Ale kij, mam małe objawienie dla Ciebie:
mężczyzna może w pięć sekund umyć penisa po oddaniu moczu i część po prostu to robi, dla własnego komfortu.
Zauważyłaś, że zlewy są mniej więcej na wysokości krocza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nawyk wpajany od dzieciństwa


@kluskizserem: Nie, niektórzy po prostu myślą i sami do tego dochodzą, a potem wchodzi to w nawyk. To nie jest zbyt duże osiągnięcie, zwłaszcza, gdy lubisz być czasem atakowany z zaskoczenia ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pamiętam te wszystkie durne memy postowane na ten temat, używałbym ich przy rekrutacji do pracy - jeśli ktoś nie ogarnia, że może użyć papieru/wody w takiej sytuacji, to
NoMercyIncluded - > nawyk wpajany od dzieciństwa

@kluskizserem: Nie, niektórzy po ...

źródło: comment_w7DLGcpPCSuCiMGiGFgAVOrbPcgUESFZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kluskizserem ja nie wiem jak wy możecie wstawać w nocy żeby sikać... Ja piję normalnie w dzień 2-3l płynów a i tak w nocy budzę się 2-3 razy ale nie po to żeby się wysikać tylko jeszcze napić ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kluskizserem:

a jeśli nie, to rano byłaby to 1 rzecz po otworzeniu oczu, czego zapomniałam dopisać w pierwszym komentarzu, a też wyklucza się dla mnie z tym co robi opka


Dopóki nie wyjdzie się z łóżka, to się nie chce, dopiero postawienie nogi na podłodze powoduje, że trzeba iść się odlać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz