Wpis z mikrobloga

Jestem na forum gdzie ludzie szukają wspólników do biznesu i inwestowania. Co prawda mam tylko 3.50 zł i jak mówię o tym otwarcie to ludzie tam nie chcą ze mną nawet rozmawiać, a taki koleś co ma na koncie milion pln do zainwestowania od razu znajduje ludzi i wszyscy chcą z nim gadać. Jakie to niesprawiedliwe! Teraz założyłem konto i piszę, że mam 2 mln dolarów pod inwestycje i umawiam się z nimi w restauracjach na spotkania biznesowe i na nie nie przychodzę. Niech tracą czas frajerzy skoro nie chcą ze mną rozmawiać. #klaudiusz #p0lka #bekazprzegrywow #przegryw
  • 24
@dr_Klotz Trzeba ich ukarać bo z takim biedakiem to by na lunch nie poszli, a jak jest kasa to od razu na spotkanie, a wiadomo co spotkanie oznacza, możliwe ubicie interesu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@NorskArisk: Jeszcze żeby ten "projekt" wyglądał tak jak piszecie, w praktyce ostatnie posty to umawianie się z normalnymi dziewczynami podczas normalnych rozmów i ich wystawianie xD Swoją drogą, nigdy nie spotkałam się z osobami które mówią, że zależy im TYLKO na fajnym charakterze, to też musi być jakaś bajka wymyślona przez #przegryw
no ale sa z toba szczerzy, nikt nie mowi ze chodzi o twoj charakter


@taktosiekonczy: a kto Tobie coś takiego powiedział? Ja raz spotkałem laskę która otwarcie powiedziała że jest z gościem bo to "Dobry człowiek". Ale to była ruchałka i dla niej każdy powód aby wskoczyć na bolca był dobry.
@Tsukitsuki nikt nie mówi, że tylko na charakterze, polska oświata wmawia młodym chłopakom, że "dziewczynki patrzą sercem i liczy się charakter", jak widać ni #!$%@? tak nie jest. Wyglądał tak jak piszemy, prześledź sobie jeszcze raz te wpisy
Chodzilo o to, ze dupy sa takie same jak faceci i to ich slodkie pierdzenie ze liczy sie charakter tego nie zmieni, bo instynkt instynktem. Gosciu po prostu udowodnil to co bylo od dawna wiadome, ale dupy temu zaprzeczaly.

Pizgam z tych przesmiewczych podsumowan ze "incel udowodnil, ze kobiety patrza na wyglad". Udowodnil, rzecz oczywista, wiadomo ze tak jest. Ale panny ze swoim #!$%@? "liczy sie charakter" chyba tego nie wiedzialy.

Wynik