Wpis z mikrobloga

@Der_Deutscher_Kaiser: o albo sa takie szybkie randki tez organizuja no i nie macie jakis wyjsc grupa z uczelni gdzies, ze po zajeciach na browar czy cos? albo zamiast zajec :D generalnie to niestety ale trzeba sie jakos przelamac, bo skill sam magicznie sie nie pojawi ;) a co do tinder to nie ma czegos takiego, ze ktos jest za brzydki, jak jest sensownie zrobiony profil to na bank znajdzie sie jakas
@Der_Deutscher_Kaiser: Na facebooku są często jakieś grupy dla konkretnych klubów/kółek zainteresowań/miejsc i zdarza się, że możesz znaleźć coś na zasadzie poszukiwania ludzi do wyjścia/spotkania/gier/konwentu. Zgłaszasz się albo ogłaszasz, przychodzisz, poznajesz i tyle. Ewentualnie możesz po prostu dołączyć do jakiegoś kółka zainteresowań i wtedy mimowolnie biorąc udział w dyskusji czy spotkaniu kogoś tam poznasz. Od razu mówię, że to nie zawsze działa i teraz jest nieco trudniej z racji, że aspekt socjalny
@gg_jap: no właśnie u mnie ludzie z niezerowym socialskillem już dawno zobili grupki znajomych i spoza nich nie wychodzą. Reszta podobnie jak ja przegrywa (większość kierunku)
@AnonimoweLwiatko: właśnie próbowałem chodzić na jakieś imprezy zapoznawcze nawet dla ludzi z innych uczelni, niby kogoś poznawałem, ale znajomość kończyła się na wzięciu fb. Na kole jak pisałem też byłem, ale nic mi to nie dało pod żadnym względem
@Der_Deutscher_Kaiser: sa organizowane np w sklepach czy pubach takie wieczory, ze mozna sobie pograc w planszowki idziesz i zawsze gdzies jest wolne miejsce i mozna sie dobic, robisz wydarzenie na grupie swojego roku i ktos na bank sie znajdzie, dobre na poczatek, a w planszowki wiekszosc ludzi gra, bo jest mnostow do wyboru
@Der_Deutscher_Kaiser: No dobra to teraz spójrz. Poszedłeś na jakieś koło czy imprezę, pobawileś się, było fajnie, poznałeś kogoś, dodaliscie się na fb. Jak to wygląda z punktu tej drugiej osoby? Jesteś losowym gościem z którym się ta osoba bawiła/poznała i dodała na fb. Nie będzie w tym nic więcej jeśli sam też nie wykonasz żadnego ruchu. Tak działa znajomość. Jak chcesz kogoś lepiej poznać to inicjuj spotkania, proponuj wspólne wyjścia/czynności. Lubisz
@Der_Deutscher_Kaiser: W jakim tylko chcesz. Nie ma ustalonej reguły. Najlepiej nie za późno, tak żeby ta osoba jeszcze cię kojarzyła. Odpowiadając na Twoje pytanie, sam wspomniałeś, że brak ci social skilla, mogłeś być nieco poddenerwowany, sztywny, normicki, dziwaczny. Zakładając, że taka osoba ma wiele znajomych to zapoznanie się z kimś nieszczególnie wyróżniającym się może skończyć się na przyjęciem zaproszenia na fb lub nawet wysłaniu zaproszenia. To nic złego, że to Ty