Wpis z mikrobloga

Niestety, ale jak chcesz wyrywać 10/10 to sam musisz mieć coś więcej do zaoferowania niż "wspaniały charakter" (oczywiście, wyjątki się zdarzają).
We wielu przypadkach na początek potrzeba tak niewiele. Podaję prosty przepis jak zacząć:
Trzeba zalesić włosy na danym przegrywie, #!$%@?ąć mu później fryzurę na wikinga + w dużym mieście koniecznie zapuścić do tego brodę. Później trzeba się ładnie ubrać. Nie #!$%@? w za duży garnitur, tylko poproś kolegę którego uważasz "za pedała" (ale mimo tego to on rwie te loszki 10/10), żeby pomógł ci się obkupić w modne rzeczy. Pamiętaj o rozmiarówce, wszystko ma być spasowane idealnie, jak jest dobre, ale za duże to won do krawcowej na poprawkę.
To na początek. Później siłownia i program lepsza praca.
#tinder #badoo #podrywajzwykopem #klaudiusz
  • 21
10/10


@daedalusxd: Kogo definiujesz jako 10/10? Te wszystkie modeleczki z 1500 100 900 zdjęciami pokazującymi High Life, czy może ładne, inteligentne, mądre i ogólnie zestaw samych pozytywnych cech?

Co do reszty to tak, fryzjer, nowe ciuchy i siłownia bardzo dużo zmieniają, zwłaszcza w aspekcie dobrego samopoczucia i poczucia wartości.

A poza tym żeby wiedzieć jak się ubrać wystarczy internet, pomoc obsługi (lepsze marki) albo w niektórych galeriach umówić się na poradę
@KarPaKo: ja nie piszę o żadnym karkowaniu się, jak jesteś za gruby to cardio, jak za chudy to zrób trochę mięśni. Bardzo widoczne efekty przy systematyczności i zaangażowaniu będzięsz miał już po 1 sezonie. Na wszystkie inne pytania odpowie Ci trener na siłce, który będzie wiedział co możesz osiągnąć przy danej diecie i zaangażowaniu w treningi. Ponadto jak robisz jakiekolwiek sporty to tak jak @PrinsFrans zauważył profity w postaci dobrego samopoczucia.
@daedalusxd szczerze to samopoczucie po siłowni jest chodzę już dwa lata z przerwami więcej biegam, sylwetka się zmieniła na lepsze także trochę mam bekę z tego że chodząc na siłkę nagle się różowe zlecą
@daedalusxd panie że sportem 7 lat już jestem od kolarstwa w tym roku ktore będę uprawiał bo crossfit siłownie jogę Kalistenike więc mi nie mów ale i tak widzę że to takie jr3838banie dla.#!$%@? rowiesnicy z bebonami rwa laski jak żyto a ja trenuję i dalej coś nie pasuje
@daedalusxd tak oczywiście, nad swoim charakterem ale wiadomo uroda radiowa 4/10 no 5/10 jak koszule walne nie wspomnę o kupię kasy na zęby dalej nic bebony dalej wygrywają tylko jednym morda i wzrostem także tego pora się szykować na kolejny sezon startow
@daedalusxd dodam że nie szukam wśród modelek nawet poniżej swojej atrakcyjności też dalej sucho jak na Gobi, tylko łatkę dostaje fajny chłopak czasem myślę że nie warto było można było się zachlac na jedno by wyszlo