Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki, mam taki pomysł na muzycznego posta, w którym każdy dodaje komentarz z muzyką, którą lubi, a którą uważa za ważną dla szeroko pojętej kultury muzycznej. Chodzi o to, że niezależnie od gatunku wklejasz piosenkę/artystę, którego uważasz za ważnego i uważasz, że znajomość tej konkretnej piosenki/twórczości jest ważna i poszerza horyzonty. Zdaję sobie sprawę, że gustów muzycznych, tak jak i gatunków jest mnóstwo, także zarówno może to być Eminem, Wu Tang Clan jak i Kraftwerk, Michael Jackson czy Carmen Bizeta. Dajmy się ponieść rytmowi i muzyce, liczę na was. Serio, jak będzie 5-50-500 komentarzy to będę zadowolony bo będę mógł poznać coś nowego i wyjść spoza swoich kręgów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardzo proszę wszystkich widzących ten post o aktywność! Wklejajcie linki!
Ode mnie leci w mojej prywatnej opinii guru polskiej muzyki, który aktywnie działa po dziś dzień. Artysta płodny i już niegłodny (#pdk) ale dalej dobry. Kazik w Kultowej "Polsce"
#muzyka #klasykmuzyczny #polskamuzyka (wcale nie) #glupiewykopowezabawy #kult
fan_comy - Hej Mireczki, mam taki pomysł na muzycznego posta, w którym każdy dodaje k...
  • 7
@fan_comy: z tym to może być ciężko bo praca i praca, ale jak wrócisz na dłużej niż weekend to jakiś dzień się znajdzie na pewno. Poza tym, dziwnie wymawiasz słowo wódka ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: