Wpis z mikrobloga

Witamy, jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą i montażem stolarki otworowej (bramy, okna, drzwi, rolety), do tej pory promowaliśmy naszą działalność na blipie, ale aktualnie zostaliśmy przeniesieni do wykopu. Nasze wpisy będziemy tagować #rambit . Zapraszam do obserwowania naszych wpisów.
  • 18
@RetSnom: nie podoba ci się kontent - ignoruj; równoprawni użytkownicy serwisu, nie robią nic złego, nie spamują, nie pociskają "kup nasz produkt teraz obniżona cena super aukcja BCM" - jest okay, przełknij to jak mężczyzna
@eliwuu: Oczywiście, że wszelka forma reklamy jest tutaj zabroniona.

4 lata konto na wykopie, a sprawiasz wrażenie, jakbyś był od wczoraj... Firmy zewnętrzne mają mieć konta niebieskie, zakładane w porozumieniu z administracją.

Jeśli wciąż mi nie wierzysz, masz to wyjaśnione poniżej na screenach z formularzy zgłoszeń. Jasno i przejrzyście:
zoniu - @eliwuu: Oczywiście, że wszelka forma reklamy jest tutaj zabroniona. 

4 lata...

źródło: comment_tMzTs884ti2clsbY4r5jlAoXLIA5bnYD.jpg

Pobierz
@zoniu: to oni przemigrowali tu z serwisu, gdzie było im wolno, do czego zostali zachęceni przez administrację blipa - niech się administracja wykopu martwi
@eliwuu: to prawda, migrowaliśmy z blipa, gdzie nie było takich ograniczeń co tutaj. To właściciel wykopu zadecydował o tym że blip zniknie z netu i poprosił użytkowników blipa o przejście do wykopu. Pewnie wziął pod uwagę że na wykopie pojawią się tacy użytkownicy jak ja. Ze swojej strony chciałbym aby to przejście przeszło bezproblemowo i staram się dostosować do istniejących tu zasad. Ciekaw jestem czy wszyscy blipowicze są tak "miło" witani