Wpis z mikrobloga

Dzizus #!$%@? ja #!$%@?. Po ostatnim wydarzeniu z #koszalin z #escaperoom coś we mnie pękło. Cała akcja #ewakuacjaboners psu w dupę. Przepraszam za nadużywanie tagów, mam w sobie taką złość na ten pieprzony kraj że chcę żeby to jak najwięcej osób przeczytało.

Politycy pozoranci będą teraz jęczęć i biadolić jakie to biedne dzieci zginęły i jak to oni teraz tą sektę eskejrumowców skontrolują i rozmontują. Sam mam dzieci i dla mnie to byłby koniec życia gdyby któreś z nich tam było. Ale to był wypadek z głupoty jednej osoby, osoby która urządziła to miejsce. Zbiera mi się na wymioty jak teraz premier i rząd grzeją się w cieple zniczy postawionych gdzieś tam w Koszalinie.
Jednocześnie nasze wspaniałe władze pozwalają na systemową śmierć setek i tysięcy ludzi:
- umierających w wielomiesięcznych i wieloletnich kolejkach do specjalistów;
- umierających w miastach zatrutych smogiem;
- umierających z własnych rąk bo pomoc psychologiczna to jest kpina w Polsce;
- umierających na budowach bo #!$%@?ą dla swoich rodzin bez zapewnionej ochrony BHP i prawa pracy.
Szczególne podziękowania składam w tym miejscu naszej #!$%@? historii i PRLowi:
- za pozwolenie na to, żeby 2 pokolenia nauczyły się że wszystko może być byle jak;
- za wywindowanie urzędników do pozycji bogów którzy wszystko mogą i za nic nie odpowiadają;
- za #!$%@? systemu edukacji który kształci bezmyślne jednostki;
- za przyzwolenie na alkoholizm, przemoc domową, łamanie wszelkich norm współżycia społecznego.
W tym kraju jeszcze 50 lat nie będzie normalnie.
Co to jest dla mnie normalnie? "Dzień dobry, Proszę Państwa, dzisiejsze wydanie wiadomości zaczynamy od tragicznej informacji z Koszalina. Zginęło tam w pożarze 5 nastolatek. Z naszych informacji wynika, że w lokal był prawidłowo zabezpieczony przed pożarem, zostały zabezpieczone wszelkie ślady mogące w przyszłości ustalić czy był to nieszczęśliwy wypadek czy błąd ludzki. Prosimy o uszanowanie spokoju rodzin, którą są otoczone profesjonalną opieką psychologiczną". A urzędnicy i administracja siedzą cicho i robią swoje, bo wcześniej zadbali o swoje czyste ręce i nie muszą teraz krzyczeć o tym jacy to oni niewinny i dbający.

#zalesie #panstwoteoretyczne ##!$%@?
  • 15
- umierających w wielomiesięcznych i wieloletnich kolejkach do specjalistów;

- umierających w miastach zatrutych smogiem;

- umierających z własnych rąk bo pomoc psychologiczna to jest kpina w Polsce;

- umierających na budowach bo #!$%@?ą dla swoich rodzin bez zapewnionej ochrony BHP i prawa pracy.


@toporro: malo medialne ¯\_(ツ)_/¯
- umierających na budowach bo #!$%@?ą dla swoich rodzin bez zapewnionej ochrony BHP i prawa pracy.


@toporro: Jakbyś puścił masowe kontrole trzeźwości na budowy to by się okazało że budowa wielu dróg stanęła lub mocno zwolniła.

Jesteś kierownikiem robót, masz kluczowego operatora który znowu zaczął popijać w pracy. Ale pracuje raczej z dala od innych ludzi. Termin goni, a cholera wie ile zajmie Tobie znalezienie nowego na jego miejsce jakbyś go