Wpis z mikrobloga

@mat9
@damian_co_dalej
@werdum18
Ehh, przez takie biegunowe podejście mam dość rozmowy z ludźmi w Internecie. To nie jest tak, że teraz trzeba trzepać wszystkie Escape roomy dokładniej niż przedszkola, ale też nie znaczy, że trzeba je zostawić samopas aż do następnej tragedii. Jest to straszne, ale trzeba wyciągnąć wnioski z błędu jaki się wcześniej zrobiło (brak jakiejkolwiek kontroli tego typu miejsc), przełożyć to doświadczenie na inne lokale użytkowe i doprowadzić do tego,
@werdum18:

Sekcja ta obejmuje szeroki zakres działalności kulturalnych, rozrywkowych i rekreacyjnych związanych z różnymi zainteresowaniami ogółu społeczeństwa, włączając występy na żywo, działalność muzeów, gry hazardowe, działalności związane ze sportem i rekreacją.


Jakoś hasło jest WIELKA WALKA Z ESCAPE ROOMAMI a nie wielka walka z #!$%@?ą luką prawną, więc nie mów mi, że artykułu nie czytałem jak tu się nie rozbija o żadne #!$%@? bezpieczeństwo.
@mat9: obawiam się, że jutro dowiemy się, że ktoś się włamał na jego konto i jego zdanie w tej kwestii jest odmienne, ale podobne, nie popiera, ale pochwala, chciałby, ale nie może.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
@mat9 akurat Bosak miał zawsze zdrowe i rozsądne podejście do każdego tematu, w każdej rozmowie czy debacie pelna kultura i racjonalne argumenty. Niestety jest zwykle mieszany z błotem na starcie, bo Ruch Narodowy...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Teraz to tak przeregulują, że nie będzie się opłacało działać w tym biznesie. Ze skrajności w skrajność, nie wierzę że bedzie jakieś rozsądne rozwiązanie. To powinno być kontrolowane, ale zostanie to wykorzystane jako kolejny pretekst do narzucenia nadmiernych obciążenień.