Wpis z mikrobloga

@Tyskiee: ja na początku zrobiłem podobnie jak ty(paczki dokkan festival te 5 kroków), i po w zasadzie 5 daily idę jak burza :D większość questów i eventow robie z placem a i pierwsze transformacje za pasem ( ͡° ͜ʖ ͡°) przez wpis @mroz3 napierdzielam aż miło :D dodatkowo powiem Ci że jak będziesz szybko lvlowac i robić misje to skończysz 2 serie tego eventu bez żadnego dokupywania.
@domio111: lece te Questy po kolei tych eventów to nie ogarniam XD które wybrać czy leciec od góry do dołu..
narazie jestem step3 w tym "new year dokkan festival step-up summon"
szkoda że tak mało staminy jest bo jak odpale tą gierke to siedze aż można smażyć jajka na telefonie taki gorący ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tyskiee: ja na szczescie z telefonem nie mam żadnych problemów :) ja robiłem questy normal i jak sie stamina konczyla to hard i z reguły to wbijalo lvl. potrafiłem do 20 lvl tak grac non stop po kilka godzin xD Teraz jestem w kropce bo na jednej staminie nawet na z-hard ciężko lvle bić. Eventy robiłem, ale tylko te treningi co są jednodniowe do daily. Teraz zaczynam zdobywać poważniejsze medale bo
d.....1 - @Tyskiee: ja na szczescie z telefonem nie mam żadnych problemów :) ja robił...

źródło: comment_FpbBHgH1HSwpnlCoM2MOlypzT2jZ3HTP.jpg

Pobierz