Wpis z mikrobloga

mirki, jest jakiś #protip lub #lifehack na to żeby wynająć fajny, duży i w miarę dobrze położony pokój w #warszawa ? obserwuję ogłoszenia już jakiś czas i ciągle widzę tylko małe klitki po 1k PLN, PRLe z Ursusa w podobnej cenie itp straszydła. W innych miastach nie miałem takich problemów, help
#wynajem
  • 6
@c_loud: już nawet mi nie chodzi o ceny. w ogóle nie widzę nigdzie ładnych i dużych pokoi na wynajem. wynająłem takie coś w najgorętszym okresie (październik) i liczyłem, że z czasem uda się to zamienić na fajny pokój, a tu czas leci, a na rynku mieszkań dalej taka sama beznadzieja
@bananowynick: ale właśnie w tym jest mój problemik, że tak jak widzę beznadziejne pokoje za 1000zł (co jest horrendalną ceną, ale to inna kwestia), to wcale nie widzę żadnych ogłoszeń super pokoi za 1500 zł. za takie ceny to są już najtańsze, beznadziejne kawalerki
@Hafez: bo fakt że ciężko o coś pomiędzy. Ludzie zaczęli przerabiać normalne pokoje na wieloosobowe i teraz jak chcesz wynająć coś żeby żyć jak normalny człowiek to się okazuje ze ciężko. Musisz być cierpliwy i liczyć ze studenciaki po sesji się wykrusza.
Szukaj na olx, gumtree, grupach na fb.

Ja przez lipiec i sierpień szukałem czegoś takiego nawet do 1300zl, ale żeby było łóżko dwuosobowe sensowna dzielnica i wyremontowane to znalazłem
Ja nie wiem skąd wy bierzecie pieniądze, jak przy moich zarobkach 2k w wawie muszę mieszkać w domu rodzinnym 40km dalej, normalny pokoj to teraz pewnie z 1,2k a kawalerka z 2k wychodzi xd