Wpis z mikrobloga

@SanczoPansa89: Nie są zastraszeni tylko są zwykłymi chorągiewkami bez honoru. Część osób z charakterem odbiła od młyna. Skoro w jeszcze w maju 2016 Wisła robiła awanturę w Chorzowie i bluzgała na Ruch, a trzy miesiące później z młyna Wisły leciały pozdrowienia dla Ruchu to czego ty oczekujesz. Obecnej ekipie która chodzi na młyn Sharki mogłyby napluć w twarz a oni i tak udawaliby że pada deszcz.
@Quoluz: no właśnie nie rozumiem tego , mam kilku znajomych na steam co mieszkają w krakowie i razem zesmy ostatnio grali w csgo i oni gadali ze cześć kibiców nie chce zgody z widzewem i ruchem nie kumam tego skoro na meczu flagi wisza :D
@SanczoPansa89: Nie ma zgody, tylko układ chuligański. Tak naprawdę ludzie mają kompletnie gdzieś te relacje kibicowskie międzyklubowe i przyzwyczaili się do obecnej sytuacji. Na młynie temat Marzenki to obecnie temat tabu.
@Quoluz: ja tam nie jestem kibicem wisły , ale kurde cholera szkoda takiego klubu,ja to aż nie wierze co czytam w necie ze np wyparowało 20-25 milionów złotych z transferów od kąt marzenka była prezesem , kasa za carlitosa to samo , przecież jest zarząd wieloosobowy musieli wiedzieć co z kasa sie dzieje, jeszcze ostatni news ze marzenka sobie płaciła pensje i mężowi a wszystkim pracownikom/piłkarzom nie, dramat
@SanczoPansa89: wszyscy normalni lubili zgodę ze Śląskiem i przede wszystkim z Lechią. Kilka miesięcy przed końcem zgody Ruch na Wiśle rzucał racami po boisku i młyn chciał do nich biec, żeby zmasakrować, a potem wielcy przyjaciele z Psychofans. Z Widzewem to też zabawne - do dzisiaj pamiętam jak pod Żabką koło miasteczka, grupa miśków przez 40 minut krzyczała "Żydzew Żydzew".

O tyle smutne z TKWM, że dużo ludzi się zaprzyjaźniło i
@rainkiller: to mnie też rozwala , tyle lat zgody z lechia i sląskiem i szprotki rzucili to dla zydzewa i dla ruchu , bo co z nimi pewnie wieksza kasa z narkotyków... dramat , ziomek mi własnie mówił , że ten co z młyna wisły nie pozdrawiał widzewa i ruchu dostał po meczu w miske od misków..