Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Crusio: co robiłeś przez te 8 godzin włączonego ekranu, skoro w statystykach są dwie aplikacje, które łącznie zużyły tylko 6 procent baterii?
@Crusio Fajna aukcja i myślę, że warto kupić. Jeśli więc ktoś chce kupić OP6, a obawia się braku gwarancji i zakupu z Chin to jak najbardziej jest to dobra oferta.

Ale z opisem poleciales trochę jak Mirek Handlarz :P Telefon wytrzymuje praktycznie 9 godzin pracy na ekranie. Taaaa. Praktycznie to taki synonim do prawie? Osiągnąłeś 8:46 i to trochę naciąganie bo kto z RiGCzem trzyma do 1% :p Normalny SOT dla OP6
@Widzet: @cherrz: Taki wynik nie jest niczym dziwnym. Wszystko zależy od tego jak korzystasz z telefonu ale przede wszystkim od dobrej konfiguracji telefonu i KERNELA.
Ja jestem raczej light userem - głównie Youtube, Wykop, Pepper itp. Gram bardzo mało. Na screenshotach telefon pracował w 100% swojego czasu na WIFI, co też robi swoje. Do tego koniecznie Smurf Kernel i dodatkowo mod XxX. Ludzie przy takiej konfiguracji potrafią wyciągnąć nawet i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Crusio: a to Ty.. Crusio ogarnia temat, więc pewnie jest te 9h. Po prostu dla mnie to jest abstrakcją, bo u jak jest 6h to jest dobrze, ale ja to bardziej performance niż bateria. Pozdro ;)
@Crusio Hej, ale mnie taki wynik nic a nic nie dziwi. Sam też potrafię taki wykręcić. Piszę o czymś innym, odpowiadasz jakbyś nie przeczytał. Może dlatego, że to odpowiedź łączona z @cherrz

Zjechales baterie do 1%, uzyskałeś 8,46 i piszesz, że telefon wytrzymuje 9h SOT. Manipulacja handlarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nikt normalny nie zajeżdża tak baterii. No i nie widzę też tu tych 9h. Uczciwie byłoby napisać
@Widzet: Tak wiem o co Ci chodzi. Był to test robiony tylko po to aby zobaczyć ile jestem w stanie wyciągnąć podczas normalnego (mojego) korzystania z telefonu przy założeniu, że cykl użytkowania jest od 100 do 1% choć w praktyce na co dzień, tak jak piszesz, nigdy tak nie robię.
@cherrz: Tak na szybko po pierwszym dniu:
+ Aparat po prostu super genialny
+ Drenaż w standbayu zdecydowanie niższy u mnie w domu gdzie mam lipny zasięg niż miało to miejsce na OP6 (w nocy zeszło mi 2% baterii w ciągu prawie 8 godzin snu).
+ Ekspresowe comiesieczne aktualizacje, właśnie przed chwilą dostałem styczniowe poprawki bezpieczeństwa.
+ Dużo lepsze glosniki stereo.
+ Lepszy silniczek wibracyjny.
+ Nietuzinkowy wygląd - piękny telefon