Wpis z mikrobloga

Tak debile, brońcie rewizjonistycznej i antypolskiej partii xD


@Probz: przed atakami fizycznymi broniłbym nawet takiego debila jak Ty. Hasło na dziś: nie zgadzam się z tym co mówisz ale oddam życie abyś miał prawo to powiedzieć.
@Usmiech_Niebios Ale te śmieszne wycieczki osobiste to zostaw dla siebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak debile, brońcie rewizjonistycznej i antypolskiej partii xD


No i gdzie w tym co napisałem jest o tym facecie co dostał w łeb? xD
Ale te śmieszne wycieczki osobiste to zostaw dla siebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Probz: no jakbyś sam nie zaczął z debilami to konwersowalibyśmy na wyższym poziomie, ale jakoś się dostosowałem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

No i gdzie w tym co napisałem jest o tym facecie co dostał w łeb? xD

A gdzie masz obronę AFD w komentarzu we wpisie opa - bo swojego
@Azulana: zawołać jak będzie wojna czy wystarczy ci info że w historii ludzkości większość wojen wybuchało z powodu ryzyka utraty panowania nad światem. Aktualnie w takim momencie jest USA jeśli nic nie zrobi to Chiny je przegonią. Proponuje poczytać trochę i wtedy się śmiać że wojna idzie. Dlaczego Niemcy wydały komunikat o zapasach żywności na 2 tygodnie a to nie jedyny kraj z takim nakazem. Więcej czytaj rzeczy innych niż wykop
@Usmiech_Niebios

no jakbyś sam nie zaczął z debilami to konwersowalibyśmy na wyższym poziomie, ale jakoś się dostosowałem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


Jeżeli wycieczki osobiste w moją stronę, mają być odpowiedzią, na nazywanie debilami ludzi broniących antypolskiej partii, to jakoś słabo się dostosowałeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A gdzie masz obronę AFD w komentarzu we wpisie opa - bo swojego screena nie podałeś - jak
Jeżeli wycieczki osobiste w moją stronę, mają być odpowiedzią, na nazywanie debilami ludzi broniących antypolskiej partii, to jakoś słabo się dostosowałeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Probz: dostosowałem się wyśmienicie, nazwałeś debilami grupę ludzi której nie znalazłeś, zostałeś nazwany debilem sam. Zwłaszcza że screen opa nie ma z Twoim nawoływaniem nic wspólnego, co więcej - na chwilę obecną nie znalazłeś nikogo kto wpasowałby się w grupę którą krytykujesz
@Usmiech_Niebios

dostosowałem się wyśmienicie, nazwałeś debilami grupę ludzi której nie znalazłeś

co więcej - na chwilę obecną nie znalazłeś nikogo kto wpasowałby się w grupę którą krytykujesz we wpisie.


Na wykopie wcale nie ma ciągot do AfD. Nic, a nic.

Zwłaszcza że screen opa nie ma z Twoim nawoływaniem nic wspólnego,


No jasne, że nie ma, bo bezpośrednio nawet do niego nie nawiązywałem, a do ciągot o których napisałem wyżej.

No ale
@alonso117: ja #!$%@? oni serio próbują jechac po PiS-ie, a w kazdym temacie używają tego samego nazewnictwa co tuby propagandowe rzadu. Przeciez te prorządowe trolle to jakis skandal. Gdzie jest moderacja by ich #!$%@??