Wpis z mikrobloga

Boże, po co oglądałam filmik o ślubach. Znowu mam ból dupy stulecia, Jezu jak mnie ściska xD

#rozowepaski w dłuższych związkach, też macie coś takiego? Że niby nie ma jakiegoś ciśnienia na ślub, nie jest to jakieś super potrzebne, ale fakt że jestem starą panną, że już nigdy nie urodzę dzieci młodo itp. mnie tak mega frustruje, że właśnie raz na jakiś czas przychodzi mi taki ból dupy i cierpię (,)
Całe dzieciństwo nam się wmawia, że ślub to spełnienie marzeń, ukoronowanie życia długo i szczęśliwie, happy end każdej romantycznej historii a stare panny to ciota i #!$%@?. I ta presją rodziny, niby się nie przejmujesz pytaniami kiedy ślub (skąd mam wiedzieć, przecież to nie ja się oświadczam (°° ), ale kłują w serduszko za każdym razem.

Echhhh, musiałam napisać, bo niebieski mnie tylko wyśmiał i poszedł spać ¯\_(ツ)_/¯
  • 39
  • Odpowiedz
@MadIen: ostatnio się nie czuję najlepiej :/ I to o dziwo fizycznie, jadę trzeci dzień na ketonalu, ale chyba już jest lepiej.
Mam czas, tylko znowu #!$%@?łam i śpię w dzień zamiast w nocy. Ale przydałoby się ogarnąć w końcu, nie mam za wiele do roboty.
Dzisiaj akurat na filmach byłam.
  • Odpowiedz
tak


@MadIen:
Kruci ( ͡° ʖ̯ ͡°)

też chcesz pomarudzić, że jesteś stary i jeszcze bez ślubu? ()

No ba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Szczupakabra to dopiero stara a pierścionka nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz