Wpis z mikrobloga

#rdr2 Jak najszybciej zdobyć ulepszone strzały i strzały na drobną zwierzynę? W sklepie takich nie ma, a zanim ją zabije 10 ptaków żeby mieć lotki, to godzina mija...
Czy da się zabijać małe zwierzęta amunicja na szkodniki żeby nie uszkodzić skóry?
#gry #ps4
  • 14
@JEST-SUPER: jeśli masz z tym problem to domyślam się że jesteś na początku gry. W takiej sytuacji polecam wyjechać z obozu (oczywiście mam na myśli ten pierwszy) na południe mapy i latając po "plaży" napierdzielać w wszelakie ptactwo siedzące koło wody którego jest tam sporo. Polecam rewolwer a najlepiej dwa na raz jeśli posiadasz już dwie kabury (otrzymasz drugą po uwolnieniu Micacha z aresztu w Strawberry) i przy użyciu dead
@RidgeForrester: dzięki za odpowiedź :) jestem chyba gdzieś w połowie xD ale to polowanie to mega dużo czasu zajmuje, a dzisiaj znalazłem taką tabelkę, gdzie pisze czym strzelać w zwierzęta danego rozmiaru i odkryłem, że w encyklopedii w grze też to pisze, a ja #!$%@? tym strzałami na małą zwierzynę w króliki i się #!$%@?łem czemu one nie giną za pierwszym hitem i nie mogłem zdobyć idealnej skóry. Póki co to
@JEST-SUPER: jasne kolego mam trochę porad, jak coś pytaj śmiało ja sam tutaj kilka razy pytałem także o tzw. pierdoły czyli rzeczy które wydają się dość błache :)

też jestem w połowie, tzn. mam zrobione kilka misji w rozdziale 3 i sporo zwiedziłem, upolowałem. Na przykład mam już wszystkie torby w tym torbę legendy wschodu (och w moim przypadku droga przez mękę :D) pozwalającą pomieścić w cholerę wszystkiego ;)
Z fabułą
@RidgeForrester: Powiedz mi jeszcze taką rzecz - jest sens w jakieś ptaki strzelać z łuku? W loci trafić się praktycznie takiego nie da, ale z rewolweru skóra nie będzie na 3 gwiazdki, są jakieś ptaki ustrzelone w stanie idealnym do jakiegoś wytwarzania?

Druga rzecz, czy trzeba jechać z całym zwierzęciem do obozu, żeby zapisać skórę, czy można go oskórować i się nie spieszyć, żeby się nie zepsuło?
@JEST-SUPER ptaki i skóra? Z nich masz jedynie mięso i pióra ewentualnie lotki. #!$%@? czym chcesz. Idealne czy gdzieś potrzeba? Nie wydaje mi się chyba że do któregoś wyzwania polowania. Ja głównie zwiedzam także pewności nie mam czy trzeba.
Skóry ładujesz na ten magnetyczny tyłek konia i odasz w dowolnym momencie one się nie psują. Możesz skórować stojąc przy koniu wtedy nie ma tej animacji więc nie tracisz czasu. Skóry na koniu