Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy facetom podobają się baby face? Mam 23 lata i zawsze pytają mnie o dowód, znajmowe nawet młodsze ode mnie maja ładną linie szczęki, takie damskie chady, a ja mam mordę jak ziemniaczek. Zastanawiam się, który poważny facet bierze mnie na poważnie, pomimo, że nie jestem pusta to mam mam obawy, że wyglądam dziecinnie i nikt nie traktuje mnie jak kobietę tylko dziewczynkę..
#rozowepaski #niebieskipaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: Bardzo. Moja piękna nie wygląda na swój wiek i jest to przeurocze, szczególnie jak walnie jakiś lekko odważniejszy makeup, to wygląda zupełnie inaczej i to jest mocno seksowne w niej, że z rana babyface, włosy rozwalone na wszystkie strony, zaspane oczka, a jak ma się odwalić na imprę, to wygląda jak gwiazda. Najlepiej ()
Czy facetom podobają się baby face?

@AnonimoweMirkoWyznania: zależy od ryja xD

ja mam ból dupy, że mało która różowa lubi bejbi fejsy u facetów, bo pomimo, że prawie 30 na karku to nadal czasami pytają mnie o dowod + do tego dochodzi koszykarski wzrost 170 cm = ciało 15 latka xD