Wpis z mikrobloga

Ochui! XD
Nie wiem czy to beta czy już samiec delta.

Ostatnio wysyłam znajomemu przelew. Po paru dniach ten pyta się czy wysłałem, odpowiadam że tego samego dnia... a on "A sory bajeron, bo ja mam nowe konto, swoje usunąłem i mam wspólne z żoną"

Młode małżeństwo, dziewczyna jakieś 6 lat starsza od kumpla i generalnie teraz sprawa wygląda tak, że żeby sobie coś kupić to wybiera co parę dni 50zł z bankomatu, tylko po to, żeby nie robić przelewu bo żona zobaczy (a #!$%@? się dosłownie o wszystko, że marnuje ICH WSPÓLNE pieniążki). Jak się domyślacie, sama oczywiście wydaje na co chce, bo przecież to jej konto ( ͡º ͜ʖ͡º)

Parę lat temu, zanim założył ten pierścień, już były niepokojące sygnały - kiedy podczas wypadu z kolegami musiał jej wysyłać na Whatsappie czy innej apce swoją lokalizację... A jaka afera była, jak przez jakiś błąd gps podał miejsce 600m dalej, niż wspominał. Argagamedon!

Na urodzinach, całkiem niedawno, nie mógł odejść od stołu na dłużej niż 10 minut. Bo od razu wstawała z miejsca, wścieknięta jak dzik że gada z jakimś kolegą, a nie daj Zeusie z jakąś niewiastą! nie ważne że to koleżanka od lat i zamężna XD

Próby wmówienia mu że to co robi jest niezdrowe, że powinien coś zmienić bo ileż można się tak upodlać. Szmuglować kasę z bankomatu w obawie przed małą siksą? Co go szantażuje... SEKSIKIEM? XD
Zachowuje się trochę tak, jak typowy Polak. Nakładane są na niego kolejne obciążenia, utrudnienia codziennego życia, zwiększanie wydatków, a ten "jakoś to będzie, coś wykombinuje"

Jak się spodoba, to mogę się podzielić informacją o drugim kumplu, który przypadkiem jest też jego sąsiadem z ulicy (ʘʘ)

#przegryw #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #beta #truestory
Pobierz
źródło: comment_T0y2vUQuAytCd8BXIvlNOl91NHziZtbK.jpg
  • 91
@crazykokos: Ogólnie to jak są w takim wieku, to nieźle, że w ogóle którekolwiek z nich założyło tam swoje konto. Moja rodzina chyba jest jakaś mało zainteresowana takimi rzeczami.

Za bardzo podchodzisz do tego w trochę ignorancki sposób: "ja bym tak nie zrobiła, tzn. że to musi być nienormalne" i nie ważne co inni ludzie myślą, robią, jak się zachowują, ty (i twoje kółko znajomych) jesteście ostatecznymi sędziami od normalności. (
@PanDarcy: no moi rodzice duzo czytaja, ogarniaja fejsa, insta, snapy, z kilkuletnim wnukiem pisza na whatsupie bo jeszcze nie zalozyl fejsa a chca miec z nim kontakt oprocz dzownienia, wysylaja fotki itd. jak wsiadaja w fure to odpalaja yanosika. wszystko ogarniaja, sa bystrzy i inteligentni.
i to jest dla mnie przyklad normalnosci.
a nie jakies zacofanie, ciemnogrod, wspolne konta
@crazykokos: @PanDarcy: tutaj przyznałbym rację różowej, że wspólne konto na FB to jest nienormalne i podchodzi pod patologię XD tyle że nie wliczałbym w to przypadków wyżej wymienionych, jak np. starsi rodzice, spontaniczne korzystanie z konta dziewczyny/żony/chłopaka/męża bo nie ma się swojego i jest to za pozwoleniem drugiej osoby etc.
Mam raczej na myśli zakładanie BO JESTEŚMY PARĄ - więc po co nam osobne konta XD to takie zgwałcenie prywatności,
@bajeron: no zgadzam sie. jesli pary zakladaja wspone to jest to patologia. jesli siostra do mnie cos tam napisze czy wysle link raz ze swojego konta, raz z konta chlopaka - zalezy ktory fejs bedzie zalogowany- to tez uwazam to za normalne.
no albo jak ludzie sa starsi, niedolezni, jakas demencja starcza postepuje i nie sa w stanie ogarnac to ok.
ale nie #!$%@? pary, mlodzi ludzie xD
@crazykokos: No nie wiem skąd wzięłaś te zacofanie, ciemnogród. Wspólne konto na fb przecież o tym nie świadczy. Mama również korzysta z whasuppa, skypa i tego co ONA chce. Tata korzysta z yanosika lub innych gpsów, ogarnia fejsa i skype, bo ON tak chce. Czemu rościsz sobie prawo do określania ludzi normalnymi lub nie, albo zaściankowymi lub nie? Ktoś nie chce czegoś uzywać, to ok, każdy ma wybór.

@bajeron: Przeczytaj
@bajeron: no dokladnie! to sa jakies meskie, niewinne sprawy. ale prywatne.
a jak mnie facet wkurzy i pisze do kolezanki - #!$%@? co za zjeb, nie zgadniejsz co zrobil... " xD
no bylam chwilowo wkurzona, nie mysle, ze jest zjebem ale nie chcialabym zeby to widzial
@bajeron: bo Pan Darcy jest tolerancyjny i jest dobrym czlowiekiem.
ja nie jestem tolerancyjna, mam swoje zdanie i swoje kontrowersyjne poglady i koniec. to nie nowosc, ze 90% ludzi to dla mnie idioci i nimi gardze.
wiec ani on mi nie przyzna racji ani ja jemu XD
@crazykokos skoro tak uwielbiasz fb to powinnaś wiedzieć, że w 2012 wprowadzili automatyczne konta dla par. Wystarczyło mieć status "w związku" i fb automatycznie tworzył nowe konto pary. Stąd się wzięły te przypałowe konta i na początku nie dało się ich nawet uniknąć. Same się robiły. Dalej się miało swoje konta ale było też dodatkowe wspólne ze zdjęciami i historią związku. Ogólnie się to nie przyjęło, ale dalej są ludzie którzy z
@nika_blue: jestem w stanie zrozumieć jeśli idzie za tym obustronne przekonanie, niczym nie przymuszone. Z tym że ile jest takich przypadków? Może pare procent. Przeważnie to dziecko chorej zazdrości Karyny albo Sebusia XD żeby widzieć z kim kto pisze
nikt normlany nie ma wspolnego konta xD to jest nienormalne.

chyba, ze karyny i sebki albo starzy ludzie, ktorzy juz nie ogarniaja


Można gadać jak do ściany... ech ()
@crazykokos: Ty wrzucasz wszystkich do jednego worka, a ja stawiam różne worki. I ich normalności nie mierzy się tym, czy zakładają wspólne konta. Zgadzam się co do braku normalności w tym co powiedział @bajeron ("bo jesteśmy parą, to musimy mieć wspólne konto"), ale to jest tylko jeden z "worków".
@PanDarcy: dobrze, to teraz z dyskusji o wspolnych kontach przeszlismy na analizowanie mnie i moich pogladaow xD
no dla mnie wiekszosc ludzi to idioci, tepaki, czyli sa nienormalni. nie mowie co druga osoba. mowie- wiekszosc. jak masz klase 30 osob to dla mnie 25osob jest nienormalnych.
nie izoluje sie, nie mowie im tego wprost ale tak uwazam.
tak samo duza czesc moich znajomych tez jest nienormalna i co? xD
no tacy