Wpis z mikrobloga

Ochui! XD
Nie wiem czy to beta czy już samiec delta.

Ostatnio wysyłam znajomemu przelew. Po paru dniach ten pyta się czy wysłałem, odpowiadam że tego samego dnia... a on "A sory bajeron, bo ja mam nowe konto, swoje usunąłem i mam wspólne z żoną"

Młode małżeństwo, dziewczyna jakieś 6 lat starsza od kumpla i generalnie teraz sprawa wygląda tak, że żeby sobie coś kupić to wybiera co parę dni 50zł z bankomatu, tylko po to, żeby nie robić przelewu bo żona zobaczy (a #!$%@? się dosłownie o wszystko, że marnuje ICH WSPÓLNE pieniążki). Jak się domyślacie, sama oczywiście wydaje na co chce, bo przecież to jej konto ( ͡º ͜ʖ͡º)

Parę lat temu, zanim założył ten pierścień, już były niepokojące sygnały - kiedy podczas wypadu z kolegami musiał jej wysyłać na Whatsappie czy innej apce swoją lokalizację... A jaka afera była, jak przez jakiś błąd gps podał miejsce 600m dalej, niż wspominał. Argagamedon!

Na urodzinach, całkiem niedawno, nie mógł odejść od stołu na dłużej niż 10 minut. Bo od razu wstawała z miejsca, wścieknięta jak dzik że gada z jakimś kolegą, a nie daj Zeusie z jakąś niewiastą! nie ważne że to koleżanka od lat i zamężna XD

Próby wmówienia mu że to co robi jest niezdrowe, że powinien coś zmienić bo ileż można się tak upodlać. Szmuglować kasę z bankomatu w obawie przed małą siksą? Co go szantażuje... SEKSIKIEM? XD
Zachowuje się trochę tak, jak typowy Polak. Nakładane są na niego kolejne obciążenia, utrudnienia codziennego życia, zwiększanie wydatków, a ten "jakoś to będzie, coś wykombinuje"

Jak się spodoba, to mogę się podzielić informacją o drugim kumplu, który przypadkiem jest też jego sąsiadem z ulicy (ʘʘ)

#przegryw #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #beta #truestory
bajeron - Ochui! XD 
Nie wiem czy to beta czy już samiec delta.

Ostatnio wysyłam ...

źródło: comment_T0y2vUQuAytCd8BXIvlNOl91NHziZtbK.jpg

Pobierz
  • 91
@Azulana: właśnie, to od lat walka z wiatrakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo udaje, albo serio mu to nie przeszkadza... lub wstydzi się przyznać że tak zcipiał do reszty
@bajeron normalnie jakbym widzial zwiazek moich rodzicow XD w sumie to nie jest smieszne, od kiedy pamietam moja mama nigdy nie pracowala, tylko #kuradomowa zawsze to moj tata byl zywicielem rodziny. Ale tez od kiedy pamietam to moja mama ma dostep do konta bankowego i wszystko kontroluje. Facet nie ma prawa wydac chocby zlotowki bez jej wiedzy
@maszynistaonanista: @Azulana: @veneficuss: Ja rozumiem "wspólne konto" jako kolejne, gdzie każdy wpłaca określoną wcześniej kwotę co miesiąc, i takie środku przeznaczane są na utrzymanie domu/mieszkania, zakupy spożywcze, remonty. A to, co kto robi ze swoją kasą (o ile nie jest to jakaś patologia) to indywidualna sprawa. Czy ktoś kupi sobie grę, piwo, biżuterię, nową szminkę o kolorze buraczkowym czy słoik miodu spadziowego, już niech drugiej osoby tak nie interesuje
@zbulbersowany: ja też na takie zachowanie nie pozwalam ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzeba szanować drugą osobę i siebie. W pracy mam gościa, który właśnie ma żonę z takimi predyspozycjami. Ale regularnie gasi jej kontrolujące zapały, jak mówi że skoro tak ma być to od dzisiaj "sama będziesz tankować i opłacać swoje auto" XD
Bo ona ma jakieś traumatyczne wspomnienia ze stacji, bo nalała kiedyś diesel do benzyny
@zbulbersowany: cóż, lata temu miałem takie jeden toksyczny związek i było coś w tym, że nie widziałem pewnych rzeczy, mimo że znajomi regularnie wspominali że coś nie tak. Ale nie dałem się, udało się zakończyć tamten związek z wampirem energetycznym (mimo że nie było mi potem łatwo) i to była jedna z najlepszych decyzji w życiu (ʘʘ)