Wpis z mikrobloga

Moi mili dzisiaj zapraszam do obejrzenia kolejne filmu z mojego kanału na TY.
Tym razem poruszam bardzo ważny temat unii brzeskiej, która była bardzo ważnym wydarzeniem w dziejach Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Obrosła ona jednak w wile mitów, a dzisiejsza opinia publiczna w całości za jej niepowodzenie obwinia Zygmunta III Wazę. Powodzenie tego projektu ze względów politycznych miało bardzo duże znaczenie dla przyszłości Rzeczpospolitej. Jeżeli ten projekt zakończyłby się sukcesem, to w przyszłości carowie nie mieliby religijnego motywu do mieszania się w wewnętrzne sprawy państwa w oparciu o religię.

Bardzo was proszę na teraz wsparcie w postaci subskrybowania kanału oraz łapek w górę. I co najważniejsze bardzo zależy mi na waszych komentarzach, gdyż to dzięki nim będę mógł rozwijać kanał.

Link do znaleziska - Unia brzeska - niewykorzystana szansa umocnienia Rzeczypospolitej

Poniżej wołam osoby, które wyraziły chęć otrzymywania powiadomień o nowych wpisach. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Zachęcam również do obserwacji pierwszego tagu, którym opatrzone zostało linkowane znalezisko (tag autorski)

Dodatkowe Tagi: #qualitycontent #ciekawostkihistoryczne #rzeczpospolita #zwyczaje #europa #swiat #liganauki #nauka #zainteresowania #gruparatowaniapoziomu #youtube #film #chrzescijanstwo #prawoslawie
sropo - Moi mili dzisiaj zapraszam do obejrzenia kolejne filmu z mojego kanału na TY....

źródło: comment_AYI5MCGYTAckBI7xZAXtlnNDDKm53Ian.jpg

Pobierz
  • 42