Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzień wypłat, patrzę przelew jest 1460 netto. I tak myślę, co jest, jak na umowie mam najniższą (2100) i dostawałem 1530. Już miałem dzwonić i się pytać, ale mieliśmy zmiane ubezpieczalni i pamiętam, że wziąłem sobie jakieś ubezpieczenie na siebie z tych lepszych pakietów. I to mogli mi odliczyć z tego wynagrodzenia? Dlatego nie chce wyjsc na debila dzwoniąc i pytając się gdzie ta reszta( ͡º ͜ʖ͡º)
#pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 18
@powaznyczlowiek: jakiego bajta? :D ja tylko się śmieje że jak ktoś pisze z publicznego to najczęściej zarobki 10k+ etc etc a z anonimowych większość to minimalna ciekawa ile tych anonimowych to te mirki 10k+ :D
OP: Żaden bajtXD
Po prostu na razie jest to pierwsza praca i wielu rzeczy nie ogarniam, jeśli chodzi o kodeks pracy itd.
Dziękuję za pomoc. Jeszcze pytanie mam, normalnie da się z tego zrezygnować? Czy lepiej już dostać trochę mniej i mieć spokój? Ogólnie nigdy nawet nie miałem skręconej ręki ani nic. Bo jakby nie patrzeć jest się też ubezpieczonym w ZUSie. Co myślicie?
Buziaczki
@kaveni: @Kotuduchawinny: @kupczyk: