Wpis z mikrobloga

Ciekawe, #slaskwroclaw chce kupić Lubambo Musonde z armeńskiego Gandzasar z którym rywalizował #lechpoznan w Lidze Europy. Pamiętam że wtedy pare osób pisało że dobry skrzydłowy, bo kręcił obroną Lecha i że nawet Ormianie potrafią znaleźć jakąś perełkę z czarnego lądu za grosze. Ciekawe jak go zweryfikuje #ekstraklasa jeśli transfer dojdzie do skutku. #plotkitransferowe

https://www.transfermarkt.pl/lubambo-musonda/profil/spieler/333859
zafrasowany - Ciekawe, #slaskwroclaw chce kupić Lubambo Musonde z armeńskiego Gandzas...

źródło: comment_YrfcDDCABs9merg0SRUH6SK4R9ZK5Vuc.jpg

Pobierz
  • 9
@zafrasowany Lubambo xDDD Może jestem jakiś uprzedzony, ale bawi mnie to imię. Mi to w każdym razie wygląda na typową łapankę bez jakiejkolwiek weryfikacji, na zasadzie "pa a ten Mokebe wkręcił Janickiego, dawaj bieremy go". Umówmy się, jakby to był porządny skrzydłowy to by nie grał w Armenii.

PS A kręcić obroną Lecha to w sumie żaden wyczyn
@Kolgarol: może dziesięć lat temu. Teraz wszyscy są lepiej przygotowani fizycznie, stąd czołowe zespoły jak nie wybiegają meczu, to nawet ze słabszymi nie mają lekko i potrafią dosłownie dostać #!$%@?. Taktycznie też jest duży skok i nawet Miedź czy Raków próbują grać trochę ambitniej. Taki mudżin, to co najwyżej dla kogoś grającego wyłącznie lagę do przodu i ustawić go jak najdalej od bramki, aby nie musiał bronić. ( ͡° ͜
@HansLanda88: W tym sezonie aż tak namiętnie nie śledzę ekstraklasy ale ciężko mówić że drużyny próbują grać ambitnie, może w pojedynczych meczach. Przede wszystkim brakuje szybkości wg mnie.
@Kolgarol: ambitniej taktycznie, czy nawet po prostu grać w piłkę, budując akcje od tyłu, bez #!$%@? pod presją. Sama intensywność, to faktycznie trochę inny temat, ale z tym to i w poważniejszych ligach różnie bywa. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)