Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą sieroty co jadą 30 km/h bo śnieg spadł. Przeciez taka osoba nie powinna mieć prawa jazdy jak sie do pojadów mechaniznych nie nadaje. A tak każda lebioda może teraz miec prawko a 1/3 osób nie nadaje się do kierowania samochodami i tylko przeszkadza na drodze tym co sprawnie jeżdżą.
#motoryzacja #samochody #prawojazdy #drogi #wypadek
  • 71
  • Odpowiedz
@crazykokos: Logika którą reprezentujesz powinna być elementem dyskwalifikacji do wszelakich uprawnień. Nie chciałbym być brany za szowinistę, ale kobiety (większość) jeśli chodzi o uprzejmość na drodze czy zrozumienie idei suwaka to jest dno i 7 metrów mułu.
  • Odpowiedz
Jak spadnie śnieg to ogólnie powiedziane - jeżeli ten śnieg spadnie, zalega na drodze, robią się koleiny i czuć ze auto zachowuje się niepewnie to jestem w stanie zrozumieć ze ktoś może być posrany. Ale moja sytuacja z dziś - śnieg dosłownie ledwie sypie, drogi elegancko odśnieżone, posypane solą, idealnie czarne, a przede mną jedzie taka sierota 30-35 km/h i wyprzedzić się nie da bo z naprzeciwka duży ruch. W takiej sytuacji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@likeachimp: to, że takie osoby jak ty legalnie jeżdżą po drogach jest jedną z największych porażek polskiego systemu nadawania tych uprawnień.
  • Odpowiedz
@likeachimp a ja czasem przyznam rację jadącym 30
Po sylwestrze jechałem autostrada i w okolicach Bolesławca (przed Wrocławiem) było tak ślisko, że 30 jechał każdy, przy 40 na godzinę i lekkim skręcie kół już stawiało mi samochód bokiem
Uważam że powinno się dobrać odpowiednią prędkość do odpowiednich warunków
Co nie znaczy że jak spadnie śnieg to należy ledwo jechać
Z drugiej strony #!$%@? mnie mistrzowie kierownicy, którzy jada 20 przez miasto bo
  • Odpowiedz
@likeachimp: Dzisiaj przede mną jechała taka sierotka 30km/h gdzie po wyprzedzeniu odkryłem, że spokojnie na luzie można jechać 60km/h. Prawda jest taka, że większość kierowców nie wie jak zachowują się auta i jak reagować na poszczególne sytuacje pogodowe. A wystarczy raz w tygodniu ruszyć na pusty plac i poćwiczyć poślizgi, hamowanie, nagłą zmianę kierunku i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie spodziewaj się poklasku od wypopków, którzy
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Oczywiscie wszelkoe kaluze i oblodzone fragmenty przy tych 60 miales przewidziane xD #!$%@? jaki dzban. Rozjeb sie gdzies i daj ludziom jezdzic ostroznie. #!$%@? karaluchy z polski, wiecznie sie spiesza i wiecznie +15 ponad limit, jak ja wami gardze.
  • Odpowiedz
jechał 30 a i tak wciągnęło go pobocze i ledwo wyratował więc skończ pier**lić,


@Barnabo_Bazyli: To sobie wyobraź, że przy 50 jakby go wciągnęło pobocze to skończyłby w rowie czy co tam było...
  • Odpowiedz
@RatKing: tak, miałem świadomość, że mogę jechać po lodzie i wiesz co się wtedy robi? NIC GWAŁTOWNEGO i auto magicznie nie robi obrotu o 90 stopni i nie biegnie w stronę najbliższego drzewa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pablooooo: Nikt nie jezdzi tak, jak wy #!$%@?. Jak ludzie jezdza wolno, to sa ku temu powodu. Dlatego jestescie #!$%@? karaluchy i trzeba wam #!$%@? matki, zeby sie wiecej nie rozmnazaly. Jak mozna #!$%@? pisac, ze mozna jezdzic 60 po lodzie, byleby nie robic gwaltownych manewrow! A jak@wam karaluchy pies na droge wyskoczy albo pieszy wejdzie? #!$%@? barachlo, ha tfu.
  • Odpowiedz
@RatKing: właśnie mi życzysz najgorszego, to chyba jednak nie z nami jest problem a z tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

weź autko, pojedź wieczorem na pusty plac/parking i pobaw się trochę. Wtedy zobaczysz ile auto wybacza i ile trzeba aby wpaść w poślizg a potem zobacz ile trzeba aby zrobić poślizg którego nie da się odratować
  • Odpowiedz
@RatKing: jakim lodzie idioto? Potrafisz czytać? Odśnieżona droga, czarny beton, posypane solą - śnieg na poboczu. 50km/h w takich warunkach i 90km/h to #!$%@?? Naucz się czytać. Wskażesz mi proszę gdzie pisałem o 60km/h i do tego na lodzie? Pisałem o przepisowej jeździe w dobrych warunkach. Skończ się kompromitować i ogranicz wulgaryzmy bo tylko wychodzisz na idiotę
  • Odpowiedz