Wpis z mikrobloga

Nic mnie na wykopie tak nie drażni jak milion razy powtarzany ten sam schemat. Rozmówki, które pasują prawie do każdej sytuacji, czytasz pierwsze zdanie i wiesz już jak się to skończy, a mimo to ludzie zawsze się jarają jakby to było coś nowego (°°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PRZEGRAC: nie muszę być znawcą hipotez antyszczepionkowców żeby się do nich #!$%@?, nie muszę być informatykiem żeby wyśmiewać ich żenujące trendy językowe.
To że dotyczy to grupy która tutaj jest popularna nie czyni ich ponglishu jakimś lepszym czy mniej komicznym.
@vind: ok to wdroże cie w sytuacje. jestes programista ktory uzywa anglojęzycznych narzędzi i platform. są takie pojęcia jak "code review" i np "approve" kiedy ktos akceptuje twoj kod lub jesli nie to daje guzik "needs work". tez jestem przeciwnikiem wsadzania anglojezycznych slowek tam gdzie nie trzeba, ale w tej dziedzinie wszystko jest po angielsku i wszystko piszemy po angielsku od kodu po obslugę narzędzi. i tak jest i tyle ;d
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ok to wdroże cie w sytuacje. jestes programista ktory uzywa anglojęzycznych narzędzi i platform.
@PRZEGRAC: NO SHIT SHERLOCK XDDDDDDD SERIO TAK JEST? XD
Co ty mi tlumaczysz xD Ponglish prawie zawsze wynika z kontaktu ze środowiskiem związanym bazującym na języku angielskim. To w żaden sposób nie sprawia, że mieszanie języków w ten sposób jest mniej komiczne.

Zresztą nieistotne. Po prostu ta komiczność nie wynika z tego że 'nie znam się', wynika