Wpis z mikrobloga

@denis-szwarc: A więc, pograłem troszkę i gra generalnie jak na ten etap jest po prostu zajebista. Wiem że to dopiero początek ale muszę cię o coś poprosić- zrób słoneczko i chociaż kilka planet bo to będzie wyglądać kozacko (). Oświetlenie to jakieś cudo... A mam kilka pytań: ścieżka rozwoju będzie większa? I czy będzie można projektować własne rakiety? (coś jak klocki, tyle że bardziej
xXmichauXx - @denis-szwarc: A więc, pograłem troszkę i gra generalnie jak na ten etap...

źródło: comment_cbYERFh5JnEuFcezYxvJ76GzsvDCdrX0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ścieżka rozwoju będzie większa?


@xXmichauXx: oczywiście, będzie kilka ścieżek rozwoju ;)

I czy będzie można projektować własne rakiety? (coś jak klocki, tyle że bardziej złożone)


@xXmichauXx: nope, tego nie planuję. Aż tak zaawansowany technicznie nie jestem :D
  • Odpowiedz
jak otworzysz menu, albo tworzenie rakiety, podczas lotu, to nie zatrzymuje sie efekt dzwiekowy i dalej leci, a pozniej rakieta leci bez dzwieku ;)


@mdlejtecole: dzięki za cynk! Sam nigdy nie zatrzymywałem gry podczas lotu :D
  • Odpowiedz
@denis-szwarc: Okej, z zawodu jestem testerem, więc mały feedback. [B] - bug, [F] - feature suggestion:
- [B/F] napis "EarthX" jest postrzępiony, zarówno w menu i menu pauzy, jak i w splashu przy ładowaniu gry - jesteś w stanie zastosować na nim mały antyaliasing?
- [B/F] ruch planetą za pomocą myszki jest bardzo duży, ciężko się przyzwyaczaić i sterować, jeśli potrzebujemy dokładności
- [F] dla mnie dobrym krokiem przy sterowaniu byłby
  • Odpowiedz
@Bielecki: wowowo dzięki Ci ogromne za to <3 Teraz mam co naprawiać :DD

- [B/F] napis "EarthX" jest postrzępiony, zarówno w menu i menu pauzy, jak i w splashu przy ładowaniu gry - jesteś w stanie zastosować na nim mały antyaliasing?


hm, postaram się zrobić

- [B/F] ruch planetą za pomocą myszki jest bardzo duży, ciężko się przyzwyaczaić i sterować, jeśli potrzebujemy dokładności

- [F] dla mnie dobrym krokiem przy sterowaniu
  • Odpowiedz
@denis-szwarc: swietne, dzieki za wolanie :D zadnym testerem nie jestem, w gry tez gram tylko swoje ulubione od X lat xd ale napisze od siebie
gra sie fajnie, fajne sa te mini wstawki jak SpaceY (xD), ze rakieta laduje raz na jednej, raz na drugiej platformie, dzwieki rakiet tez mi sie podobaja.
Dla mnie jedynie zrobienie nowej rakiety powinno miec swoja ikone w menu (by ze sklepu przejsc docelowo do projektora,
  • Odpowiedz
@denis-szwarc: Cześć. projekt naprawdę fajny, z rzeczy których nie wymienili poprzednicy:
- po wystartowaniu rakietą można postawić kolejną, która bierze pieniądze ale nie startuje, no bo rozumiem że nie ma gdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- trochę niezrównoważona gra, po 5 latach lądowałem na platformie mając 350000...
- dodałbym coś co zajmie czas gracza gdy rakieta leci, jakaś interakcja z miastami? ekspansja developerów? powyżej iluś punktów możesz
  • Odpowiedz