Wpis z mikrobloga

Wykopowy gimboateizm w pigułce.

1. Napisz bzdurę (zwolennicy weryfikowania wszystkiego oczywiście plusują)
2. Ktoś Ci wytyka nieprawdę
3. Idź w zaparte
4. Zacytuj źródła, ale tak, żeby potwierdzały Twoją bzdurę
5. Ktoś Ci wytyka manipulację
6. Zmień temat

https://www.wykop.pl/link/4739229/comment/61892735/#comment-61892735

#bekazateistow #bekazlewactwa #heheszki #katolicyzm #religia #kosciol #dzbanateizmu
Pobierz G.....i - Wykopowy gimboateizm w pigułce. 

1. Napisz bzdurę (zwolennicy weryfikowa...
źródło: comment_afLBrOGnRMBy1YMVvxnncc3UqnuQhEMS.jpg
  • 4
@Gigant_Reakcji: to ja się #!$%@?ę do czego innego. O ile katolików można grupować, bo nawet sami się określają wspólnotą, tak ateistów grupować nie można, bo nie ma żadnej wspólnoty ateistów. Żeby nie było niedomówień posłużę się analogią, fani Wisły Raków to podobna wspólnota, łączy ich pewne przekonanie i wiara w klub. Niefani Wisły Raków to już nie jest wspólnota, tylko zlepek ludzi, którzy mają ten klub gdzieś. Ofc wśród nich mogą
@rzuf22: Dlatego określiłem te osoby jako "gimboateiści" a nie jako "ateiści". Ciężko byłoby skolektywizować wszystkich ateistów, bo ci bywają bardzo różni. Sam mam takich przyjaciół i nie posługują się oni metodą jaką zaprezentował przedstawiony przeze mnie osobnik.

A gimboateiści? To zbiór osób niewierzących, które #!$%@? ostry antyklerykalizm, chamstwo wypowiedzi, całkowity brak pokory, który skutkuje łatwym interpretowaniem i wyśmiewaniem wszystkiego co związane z wiarą, bez podejmowania najmniejszej próby poznania tego co na
@Gigant_Reakcji: akurat to nie był przytyk do ciebie tylko do miśka ze screena. Dodatkowo przytyk w stronę reszty ludzi, którzy uważają, że ateizm to wiara w nieistnienie boga (są tutaj tacy xD)