Wpis z mikrobloga

#rimworld #rimsocjalizm
Nawet w tak wspaniałej społeczności jaką jest Rzeczpospolita Ludowo-Demokratyczna zdarzają się nieprzyjemne sytuacje. Podczas wizyty handlowej u zaprzyjaźnionej kolonii, towarzyszka Reisling dopuściła się haniebnego czynu zdrady swojej wybranki serca towarzyszki Raven. Za taki występek jest tylko jedna możliwa kara - anulowanie przydziału mieszkaniowego. Niech wraca do baraku tam gdzie jej miejsce. Towarzyszka Raven w ramach wyjątku i pocieszenia, może zachować swój przydział mieszkaniowy mimo iż osobom samotnym ono nie przysługuje.
Mawak - #rimworld #rimsocjalizm 
Nawet w tak wspaniałej społeczności jaką jest Rzecz...

źródło: comment_Q8u7UkJscpyGs4NxelSzKeqAejXMWiI7.jpg

Pobierz
  • 11
@mojemacki: Wyznacz kolonistom trochę czasu na rozrywkę żeby mogli się zsocjalizować, karawany twórz z kolonistów którzy się lubią i mają potencjał aby stworzyć związek, w drodze będą mieli wiele czasu na to aby porozmawiać i pogłębić relacje.
@mojemacki:

Ja od zawsze ustawiam wszystkich na anything. Myślisz, że to może być powód, że nie mają czasu się poznawać?


Myślę że to może być to. To podobnie jak z przydziałem na ubranie, jak nie ustawisz że mają nosić niezniszczone ubrania to będą latać w łachmanach do czasu aż się rozpadną, mimo całej garderoby ubrań wspaniałej jakości.

rób streamy z takim komentarzem jak tu opisujesz xD


Nie mieszkam sam i obawiam
@Mawak: Swego czasu oglądałem jak Blitz gra, zmieniał nazwy kolonistów na subskrybentów xd Oni się wczuwali i pisali w komentach co sami zrobili w odcinku, interakcje itd XD