Wpis z mikrobloga

Skoro tolerujemy to akceptujemy...

Dziś Gliwice, parking Netto, gość że zdjęcia parkuje dla miejscu dla niepełnosprawnych. Pytam go uprzejme czy nie zapomniał plakietki wystawić, i po chwili jego ciszy dodaje a może jej Pan nie ma? Na co mi odpowiada że jak chce to za chwilę ja mogę taka mieć.
Nie kontynuowałem rozmowy bo nie miało to jakiekolwiek sensu.
Może trochę fejmu mu się przyda? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#niereagujeszakceptujesz #niewiemjaktootagowac #uwaga a może mała #afera
Pobierz
źródło: comment_1z5MnBTdvVyxkV9Keg6WrbIBF6iYjVRw.jpg
  • 200
@szymon_gce: skoda to gowno. Natomiast ja jak miałem pierwsze lepsze auto to parkowaniem tak samo jak każdy i śmiałem sie z nowobogackich buraków. Po kilku ryskach i wgniotkach które niebywale zrobiły jakieś rodzinki 500+ albo Polacy walczący parkuje albo na samych krańcach gdzie nikt nie chce stawiać bo daleko do sklepu, albo zastawiam dwa miejsca parkingowe bądź inwalidów. Jak ktoś wystawi mi mandat to zapłacę i więcej tam na zakupy nie
Na co mi odpowiada że jak chce to za chwilę ja mogę taka mieć.

Nie kontynuowałem rozmowy bo nie miało to jakiekolwiek sensu.


@MojaPuffa: Według Ciebie miał się wdawać w bójkę z gościem o miejsce parkingowe?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@szymon_gce: kiedyś na stacji stałem z różowym, ona poszła zapłacić, ja zostałem w aucie. Na miejscu dla niepełnosprawnych stanęła jakaś młoda dziewczyna w suvie. Ona wysiada, zero oznak niepełnosprawności, plakietki też nie widziałem to mówię jej, że niepełnosprawność psychiczna jej nie upoważnia do stania w tym miejscu. Olała mnie i weszła na stację to podeszłem zrobić zdjęcie to wybiegła i drze się na mnie co ja robię. Mówię, że straż miejska
@Mac02: To zwykły rachunek ekonomiczny. 100zl mandat albo 800zl wgniotka plus niejeżdżące auto pare dni. Po prostu to jest przemyślane a nie ze ooo burak ma porsche to jeszcze parkuje jak debil.
@Furiat
No ale czemu na takich miejscach zazwyczaj parkują właśnie drogie samochody? Bo wychodzi na to że osoby które mają opla albo toyote nie potrafią liczyć i dlatego tam nie parkują?
A może chodzi o to ze nie sa bucami i bardziej niż o ryske na samochodzie przejmują sie LUDŹMI INWALIDAMI dla których jest to miejsce przeznaczone?
Obys nigdy nie musiał na takimi miejscu parkować z prawdziwego powodu...
chyba na parkingach sklepowych to uja można zrobić takim typkom..


@szymon_gce: większość parkingów marketowych jakie widuję to strefy ruchu więc jak najbardziej można im mandat wlepić.
@szymon_gce: Miałem kilka podobnych przygód gdzie na zwykłe zwrócenie uwagi startowali do mnie z łapami albo pluli się przez zamknięte drzwi samochodu. Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś dobrego gazu żeby spacyfikować takie osoby bez brudzenia sobie rąk. Są dostępne na rynku legalnie takie specyfiki, które działają? Pytam bo kilkadziesiąt lat temu miałem gaz paraliżujący od ruskich z bazaru i faktycznie działało - jak kumpel sobie psiknął w twarz to przez 10
skoda to gowno. Natomiast ja jak miałem pierwsze lepsze auto to parkowaniem tak samo jak każdy i śmiałem sie z nowobogackich buraków. Po kilku ryskach i wgniotkach które niebywale zrobiły jakieś rodzinki 500+ albo Polacy walczący parkuje albo na samych krańcach gdzie nikt nie chce stawiać bo daleko do sklepu, albo zastawiam dwa miejsca parkingowe bądź inwalidów. Jak ktoś wystawi mi mandat to zapłacę i więcej tam na zakupy nie przyjadę. Ani
@mehe:

#!$%@? zawodnicy mma internetowego. :D Śmiejecie się, a sami jesteście #!$%@?

Jasnowidz, wystarczy mu internet i od razu wie kto się kryje pod jakim nickiem. Wie kto #!$%@?, a kto nie #!$%@?, ale generalnie każdy to #!$%@? xD Każdego pozna, bez wyjątku xD
@szymon_gce: Po co się wychylasz jak nie masz żadnych argumentów? Koleś ci pojechał po rajtach i dobrze. Jakbyś miał dziewczynę, to by cię wyśmiała. To przestroga dla was wszystkich. Jak nie macie jaj, to nie pouczajcie innych, bo was zmiażdżą samą postawą agresywną. Jak już zwracasz uwagę, to idź za ciosem a nie jak #!$%@? uciekaj się wyżalić na wykopie. W przeciwnym razie morda w kubeł
@#!$%@?: zniszczył go mentalnie już przed walką, osrał się nawet na straż miejską zadzwonić. Po prostu wrócił, a raczej wpełzł do swojej nory, podkulony, pomarszczony, brzydki, niechciany, bezzębny i teraz jest pewny siebie więc pisze bez ogródek. Ale mu teraz dał popalić, temu złemu kierowcy!