Wpis z mikrobloga

  • 2748
Skoro tolerujemy to akceptujemy...

Dziś Gliwice, parking Netto, gość że zdjęcia parkuje dla miejscu dla niepełnosprawnych. Pytam go uprzejme czy nie zapomniał plakietki wystawić, i po chwili jego ciszy dodaje a może jej Pan nie ma? Na co mi odpowiada że jak chce to za chwilę ja mogę taka mieć.
Nie kontynuowałem rozmowy bo nie miało to jakiekolwiek sensu.
Może trochę fejmu mu się przyda? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#niereagujeszakceptujesz #niewiemjaktootagowac #uwaga a może mała #afera
szymon_gce - Skoro tolerujemy to akceptujemy...

Dziś Gliwice, parking Netto, gość że...

źródło: comment_1z5MnBTdvVyxkV9Keg6WrbIBF6iYjVRw.jpg

Pobierz
  • 200
  • Odpowiedz
@szymon_gce no chyba nie. Ja na parkingu sklepowym dostałem mandat. Wystarczy że na wjeździe jest tabliczka strefa ruchu i Policja może dawać mandaty. Za wikipedia : pojęcie z dziedziny prawa o ruchu drogowym, oznaczające obszar wyznaczony na drodze wewnętrznej (lub drogach w.), w którym obowiązują wszystkie przepisy drogowe, jak na drodze publicznej[1].

Z prawnego punktu widzenia przestrzeganie zasad ruchu na drogach wewnętrznych nie jest obowiązkowe[a][2], dlatego odpowiednie służby porządkowe (np. policja) nie
susuke15 - @szymon_gce no chyba nie. Ja na parkingu sklepowym dostałem mandat. Wystar...

źródło: comment_UKKZdjbJ22tROE29jNR3YbFsZ4J0kKXe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@susuke15: ten znak jest tak #!$%@?, jak się tylko da. to w domyśle powinno być, że wszędzie obowiązują zasady ruchu drogowego, chyba, że właściciel zechce inaczej.
  • Odpowiedz
@henk ja mówię co mi Policja mówiła. Wiedziałem sobie w aucie na parkingu i widzę że obok dziewczyna nie może wnieść do auta to pomyślałem że zrobię jej miejsce i przeparkuje. No i wyjeżdżam jadę po parkingu , wjeżdżam na inne miejsca, i jeb policja. Mandat 100 zł za brak użycia świateł. Skończyło się na 50 zł za śmiecenie .
  • Odpowiedz
@przekojot: a co, mial sie z nim #!$%@? o to miejsce? badzmy powazni. mogl zadzwonic po policje, ale wtedy musialby poswiecic na to czas, nie kazdy moze sobie na to pozwolic
  • Odpowiedz
Na co mi odpowiada że jak chce to za chwilę ja mogę taka mieć.

Nie kontynuowałem rozmowy bo nie miało to jakiekolwiek sensu.

Obsrałeś zbroje? ( )


@MojaPuffa: obsrał, ale zwrócił uwagę
kiedyś trafi na kogoś kto się postawi i gwarantuję, że sam się obsra
  • Odpowiedz
@galian: No to niech nie próbuje szeryfować, skoro hehe "tak mu się spieszy". Albo jest przygotowany na konfrontację do samego końca włączając powiadomienie służb, albo typ go niszczy jeszcze bardziej obrastając w piórka.
  • Odpowiedz
@szymon_gce: skoda to gowno. Natomiast ja jak miałem pierwsze lepsze auto to parkowaniem tak samo jak każdy i śmiałem sie z nowobogackich buraków. Po kilku ryskach i wgniotkach które niebywale zrobiły jakieś rodzinki 500+ albo Polacy walczący parkuje albo na samych krańcach gdzie nikt nie chce stawiać bo daleko do sklepu, albo zastawiam dwa miejsca parkingowe bądź inwalidów. Jak ktoś wystawi mi mandat to zapłacę i więcej tam na zakupy nie
  • Odpowiedz
Na co mi odpowiada że jak chce to za chwilę ja mogę taka mieć.

Nie kontynuowałem rozmowy bo nie miało to jakiekolwiek sensu.


@MojaPuffa: Według Ciebie miał się wdawać w bójkę z gościem o miejsce parkingowe?
  • Odpowiedz