Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tymeek: "trendy" właśnie to oznacza, że coś staje się popularne, i tak ostatnim latami zobaczyłem wzrost ludzi skręcających na lewo, ale jestem po prostu ciekaw motywu OPa ¯\_(ツ)_/¯
W niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca - Łk 15, 1-10 - 8 XI 2018


@chanelzeg: To właśnie pokazuje idiotyzm tego wszystkiego. To jeśli całe życie żyjesz z wolą pana, nie grzeszysz itd. to jesteś w jego oczach gównem a wystarczy że ktoś po całym życiu bez boga w ostatniej chwili się nawróci to jest wyżej w hierarchii od ciebie XD #bekazkatoli
@waro: To jest tak, że będąc młodym, miałeś ambicje i wierzyłeś że cały świat będzie Twój. Teraz już wiesz że nic z tego. Za dużo nie ugrałeś, czasu coraz mniej Ci zostało, więc chciałbyś aby "było Ci dane" wyciągając lewacką rękę po czyjąś własność. Tak najprościej.
@waro: Przypomina mi to sytuację z tym muzułmaninem który odszedł od islamu, ale nie mógł po prostu zostać ateista, przeszedł na chrześcijanizm i od tej pory wychwalał Jezusa. Tak naprawdę ani "lewacy" ani "prawach" nie mają nic mądrego do przekazania, prócz skrajności. Warto być przede wszystkim człowiekiem i myśleć logicznie.