Wpis z mikrobloga

Dokładnie tak wyglądają mieszkania 80% posiadaczy kotów w domu. Smród bród i ubustwo . Gardzę takimi ludźmi brudasami którzy jeszcze kota sobie biorą na dokładkę a sami po sobie sprzątać nie potrafią. Osobiście jak jestem w mieszkaniach kociarzy to brzydzę się usiąść na kanapie bo zaraz będę oblepiony sierścią. A jeszcze najlepiej gdy kotek sobie wskoczy na stół i chodzi koło mojej herbaty xD bleeeee
karol1213 - Dokładnie tak wyglądają mieszkania 80% posiadaczy kotów w domu. Smród bró...

źródło: comment_l5viv9Fcm4bLKjuuXjzkd7rnpc7CBkIV.jpg

Pobierz
  • 4
@karol1213: Należę do nielicznej grupy 20% posiadaczy kotów. Mój kot dostaje wodę mineralną najwyższej jakości i danie prosto od szefa kuchni. W nagrodę koteł przydziela nam określoną ilość punktów danego dnia w zależności jak dobrze się spisaliśmy i pozwala wykorzystać na głaskanie danych części ciała. Już kolejny dzień pod rząd uzbierałem bonusowy level pieszczenia po brzuszku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bummerang: Mój mnie budzi do pracy bym zarobił na jego luksusy bez których kocia egzystencja zrówna go z przegrywami i kreaturami śmietnikowymi. Raz lub dwa razy w tygodniu pozwala poglaskać się jednym palcem po głowie bym poczuł tak ważną dla mnie więź a po 20 sekundach pac łapką w sztylety zaopatrzoną sprowadza mnie do poziomu robaka jakim w oczach mojego kota jestem.

Hehe czytam to i zamiast kota można wstawić dziewczynę/żonę