Wpis z mikrobloga

@kospitos261: Plusikiem byłoby minimalizowanie obowiązków związanych z przeżyciem w kwestii miejsca zamieszkania, możliwość podróży, oraz zwykle dobre usytuowanie w mieście, jak to dobre hotele
@kospitos261: No ja zwykle nie jadam śniadań, albo bardzo późne, więc a airbnb nie miałem z tym problemu :)

Ale kurcze, możliwość płynnego zmieniania miejsca zamieszkania byłaby cudowna
@Piesa: a pijesz kawe? Przed śniadaniem?

Ale kurcze, możliwość płynnego zmieniania miejsca zamieszkania byłaby cudowna


Hmm no właśnie nie wiem :D Teoretycznie tak, ale trudno trzymać się nawyków, gdy jesteś ciągle w nowym miejscu. Np. łatwiej Ci iść na siłownie, gdy dokładnie wiesz jak tam jest, jaki jest sprzęt, jacy ludzie pracują itp.
@kospitos261: Nie pijam kawy prawie wcale, może raz czy dwa razy w tygodniu, zwykle wieczorem.

No fakt, posiadanie rzeczy byłoby problematyczne, tak samo transporotowanie ich cały czas ze sobą.
Ale u mnie sytuacja wygląda tak, że najbliżsi mi ludzie są dość rozsiani po kraju i możliwość pomieszkiwania to tu, to tam, wciąż mogłaby znacząco poprawić jakość mojego życia ;)
@Piesa: rzeczy to nie taki problem, ja za dużo nie potrzbuje. Najgorsze z pracą, nie wiem czy nie czułbym się jak na wakacjach.

Pracujesz na etacie? Jakbyś to sobie wyobrażał, gdybyś pracował zdalnie? Ile dni zostawałbyś w jednym hotelu? Transport autem czy pociągi/samoloty? :D