Wpis z mikrobloga

@dotankowany_noca: Ale to raczej prawda ..Atrakcyjnych fajnie ubranych dziewczyn na mieście jest od cholery i to są serio ładne laski. A wokoło wypierdziane Janusze upasione kebabami i czokoszokami w cottonworldach z tapetą FC Barcelona w telefonie albo "super autem" i pasjami typu femme mma albo meczyki.

Męska część tego kraju to porażka. Nie dziwi mnie że kobiety dostają kałuży na widok byle południowego fagasa. Ja się dziwie że moja laska ze
@dotankowany_noca: Ma całkowitą rację. Przystojnych facetów w tym kraju jak kot napłakał, natomiast dużo jest ładnych i zadbanych kobiet. Nic dziwnego, że kobiety tak rywalizują o mężczyzn, bo każda chce mieć fajnego gościa zamiast prymitywnego Janka... Więc tak, kobiety skupiają się na 10% najlepszych i wolą się nim nawet dzielić z inną niż się godzić na jakieś ochłapy :))))
pozniej ta ponadprzecietna polka sie umyja i rozbierze i jest wielkie zidzwienie xDDD


@mmmmmmmmmmmmmm: Można się śmiać, ale generalnie taka jest prawda. Dziś przeciętna kobieta tak naprawdę niezależenie od wieku nosi mocny makijaż, ma zęby zrobione u dentysty za kilka tysięcy złotych, pomalowane włosy często przedłużona na przykład również, push-up w staniku lub implanty, push-up w rajstopach, legginsach lub jeansach nawet zwykłych które są szyte w ten sposób, wysokie buty i
Atrakcyjnych fajnie ubranych dziewczyn na mieście jest od cholery i to są serio ładne laski.


@niewiempoco: Nie powiedziałbym, wręcz przeciwnie zwłaszcza obecnie kiedy modę mamy obecnie jaką mamy. Dziś przeciętna młoda kobieta nosi przymałe legginsy na słownie które w USA były trendem 4 lata temu albo szerokie spodnie które mogłyby robić za skrzydła batmana często wyglądające jak po 2 latach klęczenia podczas pracy na budowie w jakimś rowie oraz za duża