Wpis z mikrobloga

#rozowypasek szukał kogoś, żeby pocykal jej amatorsko fotki, oczywiście stulejarz pojawił się już w ciągu kilku minut XD zważywszy na. To, że gość regularnie do niej wypisuje pomimo tego, że doskonale wie o naszym zwiazku, to postanowiliśmy sobie trochę pożartować. Jak się domyślacie ma zaznaczone, że jest ze mną w związku, ale szanownemu stulejarzowi to nie przeszkadza. Jak widzicie chętnie by mi doprawil rogi, ludzie są #!$%@? beznadziejni. Reszta w kom #tinder #badoo #stulejacontent
J.....7 - #rozowypasek szukał kogoś, żeby pocykal jej amatorsko fotki, oczywiście stu...

źródło: comment_e63eiMjS5mliz2GpdtMhzRI1hSrRGjrp.jpg

Pobierz
  • 61
@Jamniczek97: Zaraz, zaraz. Twoja dziewczyna wrzuca na internety, że szuka amatora, żeby porobił jej fotki (bo Ty jak rozumiem amatorskich fotek zrobić nie umiesz). Odzywa się jakiś koleś, ona proponuje mu seks, Ty to widzisz, ale uznajesz, że to on jest stulejarzem?
Albo wkręcasz, albo mam dla Ciebie kiepską wiadomość.

Inna sprawa, że koleś jest rzeczywiście amatorem, bo takie akcje mocno śmierdzą i jak laska przyjdzie to nie po to, żeby
@Jamniczek97: Na jakim Ty świecie żyjesz? xD Przecież jakbym mi jakaś dupa tak napisała to bym ją wziął za zwykłą sukę. Jesteś dziecinny i robiąc takie "żarty" ze swoją tylko ją w tym uświadamiasz. Jeśli ona ma trochę RiGCz to za jakiś czas Ty będziesz na miejscu tego "przegrywa". Wspomnisz moje słowa jak on ją wydupczy.