Wpis z mikrobloga

Adamowicz został zaatakowany przez nożownika. Czekam na popis #!$%@? "niepokornych" mediów, że to spisek, wina peło i postkomuny w sądach (facet przed atakiem wykrzyczał, że 5 lat siedział za niewinność).

K.rwa, tak się kończy granie na polaryzację społeczeństwa, bo spindoktorom wyszło, że to działa politycznie na korzyść. "Gorszy sort"

#polska #polityka #gdansk #neuropa #4konserwy
  • 21
  • Odpowiedz
K.rwa, tak się kończy granie na polaryzację społeczeństwa, bo spindoktorom wyszło, że to działa politycznie na korzyść. "Gorszy sort"


@adam2a: sam oszołomie to robisz, nic nie wiadomo co się tam stało ale już to połączyłeś z krajową polityką
  • Odpowiedz
Czekam na popis #!$%@? "niepokornych" mediów, że to spisek, wina peło i postkomuny w sądach (facet przed atakiem wykrzyczał, że 5 lat siedział za niewinność).

@adam2a: Pierwszy przejaw popis #!$%@? już jest i mówi że to wina konserw. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
co to ma oszołomie do rzeczy? jesteś tak samo jebnięty jak kurka


@Dect: Bo właśnie o oszołomach w typie Kurki pisałem. No ale udajmy, że ich nie ma, a potem przekręćmy wszystko na atak polityczny.

No to mamy już kolejny, co nie zmienia faktu że neuropek był pierwszy. ¯_(ツ)_/¯


@Satan696: W jaki sposób "neuropek był pierwszy"? Ja niestety trafnie przepowiedziałem co się stanie. Oszołomstwo już wini opozycję.
  • Odpowiedz
sam oszołomie to robisz, nic nie wiadomo co się tam stało ale już to połączyłeś z krajową polityką


@Dect: Facet ze sceny krzyczał o Platformie Obywatelskiej.
  • Odpowiedz
Zaczął krzyczeć, że był niewinny i siedział w więzieniu za rządów PO.

@adam2a: Umiesz z tego wyczytać poglądy danej osoby? Bo ja nie ale twoi koledzy już tak i to na tyle są pewni że zaraz będą nakręcać lincz na osoby o pogladach prawicowych. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Satan696: Zobaczmy:

Halo! Halo! Nazywam się Stefan (?), siedziałem niewinny w więzieniu, siedziałem niewinny w więzieniu, Platforma Obywatelska mnie w to władowała (?), dlatego właśnie zginął Adamowicz.

Bo ja nie ale twoi koledzy już tak. ¯_(ツ)_/¯


@Satan696: Matka Kurka jest moim kolegą? Ja nawet nie pisałem, zaatakował bo PiS. Ja napisałem, że spodziewam się #!$%@? propagandowego, że winne ataku jest opozycja. I co? I doczekałem się po chwili.
adam2a - @Satan696: Zobaczmy:

 Halo! Halo! Nazywam się Stefan (?), siedziałem niewi...

źródło: comment_VWnsOgISBt1PC6rvsZUwbgveuF7XyquZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@adam2a: Nie wiem jakich masz kolegów ale ci z spod tagu #neuropa juz widzą kto i jakie ma poglady. Ja tylko uważam że nic w sumie nie wiadomo poza tym że mowił że siedział za rządów PO a madka maslak i neuropki rzucaja oskarżeniami. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Satan696: GDZIE JA NAPISAŁEM, ŻE TO KONSERWA? Nie wciskaj mi czegoś, czego nigdy nie twierdziłem. Napisałem, że winne jest grzanie podziałów społecznych. I że ta sytuacji zostanie pewnie wykorzystania do jeszcze mocniejszego grzania tych podziałów.
  • Odpowiedz