Wpis z mikrobloga

@dryndol: Niektóre frakcje nie lubią się z czarnym rynkiem i je zamykają, czasem możesz nie mieć możliwości korzystania z usług stacji gdy jesteś anonimowo w stacji bo masz u frakcji grzywnę do zapłacenia lub jest na ciebie nagroda.
@dryndol: Tam możesz mieć dokładniejszy opis co masz zrobić. Szczerze nie brałem tego typu misji więc mogę tylko zgadywać a są chyba dopiero od najnowszego patcha.
@Keris: no właśnie to coś nowego.. Wcześniej w Combat Aftermath po prostu się skanowało jakieś szczątki i zbierało cukierki. A tu takie coś dziwnego. I kompletnie nie wiem gdzie szukać tego beacona.

Inara jeszcze nie ma zaktualizowanych informacji co do pewnych materiałów bo przy niektórych dalej widnieje informacja, że jakiegoś materiału szuka się w USS - Combat Aftermath. Teraz już chyba tego nie będzie bo tam się tylko beacon szuka i
@dryndol: Podejrzewam że uaktywniłeś misję szukania innego USS skoro mówią nearby to pewnie w systemie. Leć do nav beaconu w tym systemie lub szukaj przez discovery scanner. Może tam coś się znajdzie.
@dryndol: Tego typu misje już od dawna są (odzysk przedmiotów lub danych). Pewnie przycwaniaczyli we frontierze i dodali po prostu jeden dialog i odpalanie takiej misji przez badanie szczątków czasem ( ͡º ͜ʖ͡º).
@Keris: spoko, że wprowadzają trochę ''życia'' w te misje bo się grało tak jakby w tej galaktyce żywego ducha nie było, a wszystko było jakimś matrixem, z którym się porozumiewaliśmy za pomocą tekstu.

Ale teraz 2019 niech już się zajmą planetami z atmosferą (ziemiopodobne () ach) albo wychodzeniem ze statków. Albo przynajmniej po statkach... chyba muszą wiedzieć, że już wszyscy tego oczekują. ( ͡
@dryndol: Planety z atmosferami a ziemiopodobne to dwa różne tematy. Prawdopobnie wprowadzą te z atmosferami ale będą tak samo puste jak te bez, z tą różnicą że... dojdzie atmosfera i może jakieś efekty jak opady atmosferyczne, burze, pyły itp może dodadzą jakieś morza i oceany (nie koniecznie wody) ale to raczej w osobnej kategorii.