Wpis z mikrobloga

Tymczasem w alternatywnej rzeczywistości zwanej prawackim zoo na głównej winą za ciągły odpływ użytkowników serwisu Wykop nie jest wcale rasizm, szuryzm, ruska propaganda wisząca pół dnia w gorących na Mirko czy toksyczność przegrywów. O nie. Winą dlaczego ludzie nie wchodzą na ten folwark toksyczności jest oczywiście lewactwo, Unia, LGBT, PO i ABW(xDDDD zdjęcie w komentarzu)

Miałem jakoś skomentować, ale gość od ABW zrobił to w sumie za mnie( ͡° ͜ʖ ͡°)

##!$%@? #bekazprawakow #wykop
KiedysMialemFejm - Tymczasem w alternatywnej rzeczywistości zwanej prawackim zoo na g...

źródło: xD

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: główna kiedyś była moją piaskownicą. Potem się pojawiło za dużo użytkowników i ciężko się było przebić, ale dalej się dało wyłowić perełki.
Potem była Genialna Wielka Aktualizacja i poziom #!$%@?ło na ryj w dwie sekundy.
Ale to co się dzieje od wyborów to są już jaja. Jakbym na onet czy inne wp w sekcjach komentarzy siedział. pisdeczki sie liżą po jajach w dosłownie każdym znalezisku. Pod każdym po 20 komentarzy
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm panie OP ja mogę napisać swoje doświadczenia. Wiem, kto pytał? XD

No więc miałem konto z 6 lat na wypoku i co mnie najbardziej odstraszyło i usunąłem to fikołki orlenowskie propisowskie. Nie dało się tego #!$%@? znieść. Bany za napisanie Obajtek i Karakan to #!$%@? do wora i do jeziora itp itp
Przegrywy to też czynnik ale poblokujesz i jako tako.

Przeniosłem sie na ok rok na reddita, aktywny byłem na
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: To jest taki cykl prawactwa. Pajacują, dostają bany, udają wielce uciśnionych, potem migrują na jakąś prawacką wersję wykopu, aby po chwili odkryć, że to jednak nie to samo bez tej drugiej strony do toczenia epickich bojów o pietruszkę.
  • Odpowiedz
@Hadolf_Itler: Ja tu siedzę bo to chyba jedyna strona jakiej nie mam zablokowanej w pracy. No i przez te 10 lat się przyzwyczaiłem

Co nie zmienia faktu, że wykop kojarzy się teraz z patologią, toksycznością i przegrywem

Tu kobieta opowiada o wnikaniu w wykopowe środowisko przegrywowe i o tym jak pisała o nich książkę. To jest całe uniwersum xD
KiedysMialemFejm - @Hadolf_Itler: Ja tu siedzę bo to chyba jedyna strona jakiej nie m...
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm Główna to największe bydło na tym portalu. Wchodzi się tam tylko po to, żeby triggerować k0nfiarzy i patrzeć jak się odpalają, gdy powiesz im, że jakby byli ogarnięci życiowo i nie jeździli jakimiś 30 letnimi złomami to problem SCT by ich nie dotyczył ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Tymczasem w alternatywnej rzeczywistości zwanej prawackim zoo na głównej winą za ciągły odpływ użytkowników serwisu Wykop nie jest wcale rasizm, szuryzm, ruska propaganda wisząca pół dnia w gorących na Mirko czy toksyczność przegrywów. O nie. Winą dlaczego ludzie nie wchodzą na ten folwark toksyczności jest oczywiście lewactwo, Unia, LGBT, PO i ABW(xDDDD zdjęcie w komentarzu)


@Kiedys_Mialem_Fejm: zjeby okazały się #!$%@?? dziwne :)
  • Odpowiedz
@Ka4az K0nfiarze zaliczają swój klasyczny cykl. Przed wyborami hurr durr, co to nie oni, trzecia siłą i wywracanie stolika. A potem jak w październiku pikachu face i żaden się słowem nie zająknie. Minie kilka miesięcy, zbliżają się kolejne wybory i znowu co to nie my, a następnie here we go again. Cykl k0nfiarza wykonany ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: Oni tak dominują na głównej, liżą sobie zadki nawzajem i masowo plusują siebie i miażdżąco minusują tych, co się z nimi nie zgadzają, że człowiek mógłby odnieść wrażenie, że to środowisko to jakaś dominująca siła w Polsce i w pewnych momentach oni sami nawet w to wierzą. Jednak wybory pokazują co innego xD
  • Odpowiedz