Wpis z mikrobloga

Tymczasem w alternatywnej rzeczywistości zwanej prawackim zoo na głównej winą za ciągły odpływ użytkowników serwisu Wykop nie jest wcale rasizm, szuryzm, ruska propaganda wisząca pół dnia w gorących na Mirko czy toksyczność przegrywów. O nie. Winą dlaczego ludzie nie wchodzą na ten folwark toksyczności jest oczywiście lewactwo, Unia, LGBT, PO i ABW(xDDDD zdjęcie w komentarzu)

Miałem jakoś skomentować, ale gość od ABW zrobił to w sumie za mnie( ͡° ͜ʖ ͡°)

##!$%@? #bekazprawakow #wykop
KiedysMialemFejm - Tymczasem w alternatywnej rzeczywistości zwanej prawackim zoo na g...

źródło: xD

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: nigdy nie zrozumiem skąd na głównej wzięło się przekonanie o tym słynnym lewactwie zalewającym główną propagandowymi znaleziskami i o neomarksistowskiej moderacji będącej w konszachtach z neuropą. Przecież wystarczy wejść na wykopalisko, żeby zobaczyć, że co drugie znalezisko to coś o murzynach, lgbt, ukraińcach, migrantach, UE, złych kobietach i czymkolwiek jeszcze co wykopki uznają za wrogie.
Niech mi ktoś wskaże ten zalew lewackich znalezisk, bo jak słowo daję siedzę tu od
  • Odpowiedz
@bastek66 bolą? One są prześmieszne. Wiem że żyjemy w kraju, w którym jak ktoś się uśmiecha = dziwak, ale to już przechodzi wszystko XD
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: za to na mirkoblogu jest lewackie zoo ale na szczęście też mamy prawo wyrażać krytyczne opinie o ideologii lgbt, uni europejskiej, tusku itd i nie zmienisz tego.
Btw wolność polega na tym, że lewactwo (lgbt, ue, tusk, śmiercionki) jest zakazane, a każde najmniejsza krytyka prawicy (nawet kazania księdza) kończy się karą śm.
I bardzo dobrze, przynajmniej n atwitterze jest większa wolność i można pisać bez skup[ułów co się sądzi o
  • Odpowiedz