Wpis z mikrobloga

Tymczasem w alternatywnej rzeczywistości zwanej prawackim zoo na głównej winą za ciągły odpływ użytkowników serwisu Wykop nie jest wcale rasizm, szuryzm, ruska propaganda wisząca pół dnia w gorących na Mirko czy toksyczność przegrywów. O nie. Winą dlaczego ludzie nie wchodzą na ten folwark toksyczności jest oczywiście lewactwo, Unia, LGBT, PO i ABW(xDDDD zdjęcie w komentarzu)

Miałem jakoś skomentować, ale gość od ABW zrobił to w sumie za mnie( ͡° ͜ʖ ͡°)

##!$%@? #bekazprawakow #wykop
KiedysMialemFejm - Tymczasem w alternatywnej rzeczywistości zwanej prawackim zoo na g...

źródło: xD

Pobierz
  • 77
@Kiedys_Mialem_Fejm: główna kiedyś była moją piaskownicą. Potem się pojawiło za dużo użytkowników i ciężko się było przebić, ale dalej się dało wyłowić perełki.
Potem była Genialna Wielka Aktualizacja i poziom #!$%@?ło na ryj w dwie sekundy.
Ale to co się dzieje od wyborów to są już jaja. Jakbym na onet czy inne wp w sekcjach komentarzy siedział. pisdeczki sie liżą po jajach w dosłownie każdym znalezisku. Pod każdym po 20 komentarzy
@Kiedys_Mialem_Fejm panie OP ja mogę napisać swoje doświadczenia. Wiem, kto pytał? XD

No więc miałem konto z 6 lat na wypoku i co mnie najbardziej odstraszyło i usunąłem to fikołki orlenowskie propisowskie. Nie dało się tego #!$%@? znieść. Bany za napisanie Obajtek i Karakan to #!$%@? do wora i do jeziora itp itp
Przegrywy to też czynnik ale poblokujesz i jako tako.

Przeniosłem sie na ok rok na reddita, aktywny byłem na
@Hadolf_Itler: Ja tu siedzę bo to chyba jedyna strona jakiej nie mam zablokowanej w pracy. No i przez te 10 lat się przyzwyczaiłem

Co nie zmienia faktu, że wykop kojarzy się teraz z patologią, toksycznością i przegrywem

Tu kobieta opowiada o wnikaniu w wykopowe środowisko przegrywowe i o tym jak pisała o nich książkę. To jest całe uniwersum xD
KiedysMialemFejm - @Hadolf_Itler: Ja tu siedzę bo to chyba jedyna strona jakiej nie m...
Tymczasem w alternatywnej rzeczywistości zwanej prawackim zoo na głównej winą za ciągły odpływ użytkowników serwisu Wykop nie jest wcale rasizm, szuryzm, ruska propaganda wisząca pół dnia w gorących na Mirko czy toksyczność przegrywów. O nie. Winą dlaczego ludzie nie wchodzą na ten folwark toksyczności jest oczywiście lewactwo, Unia, LGBT, PO i ABW(xDDDD zdjęcie w komentarzu)


@Kiedys_Mialem_Fejm: zjeby okazały się #!$%@?? dziwne :)
@Ka4az K0nfiarze zaliczają swój klasyczny cykl. Przed wyborami hurr durr, co to nie oni, trzecia siłą i wywracanie stolika. A potem jak w październiku pikachu face i żaden się słowem nie zająknie. Minie kilka miesięcy, zbliżają się kolejne wybory i znowu co to nie my, a następnie here we go again. Cykl k0nfiarza wykonany ( ͡º ͜ʖ͡º)