Wpis z mikrobloga

  • 1
@joolekk dzwonilem do tego #!$%@? piri piri z jagielonskiej to mi baba powiedziala ze kebsow nie dowoza a dzien wczesniej kumpel zamawial, straszbe #!$%@? tam pracuja i pewnie sraja do kebsow
  • Odpowiedz
  • 1
@joolekk serio serio, jak napisalem do kumpla ze taka sytuacja to skisl, jeszcze mial opakowania po kebsach z dnia wczesniejszego, nie polecam, daje temu lokalowi 1 na 10 mozliwych punktow i mozesz to pokazac obsludze jak bedziesz kupowac tam nast razem, niech sie wala na cyce

Jestem oburzony -.-
  • Odpowiedz
  • 1
@joolekk wiem bo jadlem ale strasznie sie #!$%@?, ja mowie dobry wieczor chcialem zamowic 2 kebaby z baranina a baba do mnie kebaby podajemy tylko na miejscu i tak mnie zamurowalo ze nie wiedzialem co powiedziec, wiedzac ze kumpel kilkanascie h temu zamawial ze zrobilem tylko yyyyyyyyyyy aha to dziekuje i sie rozlaczylem. #!$%@? dzbany pozniej zrozumialem ze mnie oszukala, taki bylem zszokowany
  • Odpowiedz
@Sylar: w piri piri brakło mięsa wczoraj czy tam dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°) na miejscu też nie było, akurat 2h temu byłem u kuzynki i mi opowiadała
  • Odpowiedz
  • 1
@dzek to nie wczoraj ani przedwczoraj ani tydzien temu i jakby braklo miesa to mozna podac informacje "Prosze Pana skonczylo sie Nam mieso i niestety nie mozemy zrealizowac Panskiego zamowienia, bardzo przepraszamy, zapraszamy ponownie jutro"... wiele nie trzeba a nie "kebaby tylko na miejsu, nie dowozimy"
  • Odpowiedz
@Sylar: no to chyba że tak, ale jako ciekawostkę dodaje ;)

A nieprzyjmowanie zamówień gdy jest pełen lokal i kolejka zamówień z dowozem na 3h też się czasem zdarza

Nie bronię ofc i nie polecam, bo niczym mnie nie zachwycili, a nawet chyba się zatrulem ich kebabem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Jaro070: to piri piri ma calkirm dobre buly w polishburger. oczywiscie z krowa i na miejscu. na tel nie bralem bo buly sa stworzone do zarcia od razu na ostro a nie mokre i mietkie ;)
  • Odpowiedz