Wpis z mikrobloga

@joolekk serio serio, jak napisalem do kumpla ze taka sytuacja to skisl, jeszcze mial opakowania po kebsach z dnia wczesniejszego, nie polecam, daje temu lokalowi 1 na 10 mozliwych punktow i mozesz to pokazac obsludze jak bedziesz kupowac tam nast razem, niech sie wala na cyce

Jestem oburzony -.-
@joolekk wiem bo jadlem ale strasznie sie #!$%@?, ja mowie dobry wieczor chcialem zamowic 2 kebaby z baranina a baba do mnie kebaby podajemy tylko na miejscu i tak mnie zamurowalo ze nie wiedzialem co powiedziec, wiedzac ze kumpel kilkanascie h temu zamawial ze zrobilem tylko yyyyyyyyyyy aha to dziekuje i sie rozlaczylem. #!$%@? dzbany pozniej zrozumialem ze mnie oszukala, taki bylem zszokowany
@dzek to nie wczoraj ani przedwczoraj ani tydzien temu i jakby braklo miesa to mozna podac informacje "Prosze Pana skonczylo sie Nam mieso i niestety nie mozemy zrealizowac Panskiego zamowienia, bardzo przepraszamy, zapraszamy ponownie jutro"... wiele nie trzeba a nie "kebaby tylko na miejsu, nie dowozimy"
@Sylar: no to chyba że tak, ale jako ciekawostkę dodaje ;)

A nieprzyjmowanie zamówień gdy jest pełen lokal i kolejka zamówień z dowozem na 3h też się czasem zdarza

Nie bronię ofc i nie polecam, bo niczym mnie nie zachwycili, a nawet chyba się zatrulem ich kebabem.