Wpis z mikrobloga

Dlaczego wyborcy PO są tacy zawistni? Dlaczego, gdy staje się taka tragedia, pierwsze co robią to idą pluć jadem na PiS, których mają za śmiertelnego wroga. Tak właśnie, z tych wszystkich komentarzy, zachowań takiego Owsiaka wynika, że PiS to jest śmiertelny wróg, którego trzeba się pozbyć, eksterminować. Ile już przelało się komentarzy, w których życzyli śmierci Kaczyńskiemu zamiast Adamowicza. Co jest nie tak z tymi ludźmi? Czy serio do popierania PO składani wewnętrzna frustracja życiowa? Jakaś nieudolnośc czy co?
W PiSie są jednostki które też można określić jako wariatów typu Pawłowicz, Maciereicz i inni debile, ale rzadko widać, żeby przeciętni wyborcy PiSu (nie rasiści i faszyści z jakis ultra prawackich ugrupowań) tak bardzo agresywnie wyrażali się wobec PO.

Na żadną z tych partii nie głosowałem nigdy i nie planuje głosować, więc to są moje obserwacje z neutralnego punktu widzenia.
Nawet jak Rosiaka zabił jakis typ z PO to nie było takiej inby jak dzisiaj. A wtedy do było zabojstwo polityczne, a dzisiaj mamy tylko do czynienia z jakimś wariatem, któremu doszczętnie odbiło.

Czy wyborcy PO są po prostu antypis i wylewaja frustracje za swoje niepowoedzenia na kaczorze i wyborcach PiSu? No bo tak to wygląda dla mnie, tym bardziej, że ja sam nie mieszkam w Polsce od pewnego czasu i przylatuje raz na rok, ale z wypowiedzi rodziny, rodziców itd. ta atmosfera polityczna jest toksyncza jak nigdy dotąd. Coś tu się #!$%@?ło, bo piękny kraj ale rządzący to straszne gówno.

#polityka #pis #polska
  • 3
@invtraveler serio? Przecież cała retoryka PiS opiera się na gnojeniu poprzedników i wyzywaniu ich od zdrajców i złodziei. I jeszcze pół biedy gdyby dotyczyło to tylko wojenki międzypartyjnej, ale oni gnoja również sędziów i wszystkich, którzy nie popierają rządu.
A szef PiS wyzywający z mównicy sejmowej (bez zadnego trybu!) przeciwników politycznych od "mord zdradzieckich" i oskarżający ich o zamordowanie brata to tylko jeden z symboli tej retoryki.
I żeby nie było, nie