Wpis z mikrobloga

za montaż materiału z Owsiakiem oraz narrację w sprawie "agresji politycznej" chciałem nominować redakcję Wiadomości do nagrody Złotego Goebelsa xD

Było wszystko o czym pisałem dziś wcześniej:
- zamachu dokonał wariat i kryminalista
- agresja nie miała nic wspólnego z agresją polityczną
- ochrona nieprofesjonalna, zatrudnia studentów bez przeszkolenia do tego powiązana z Owsiakiem
- Owsiak na chwile zatrzymał Finał a potem dalej kręcił impreze (za to macie nagrode jak w banku)
- Owsiak szczuje na siebie ludzi
- tak jak Schetyna, Komorowski (lanie deską), Sikorski (było dożynanie watahy), Tusk oraz prezes Trybunału Kons.
- biura pisu byly atakowane, zabili Rosiaka
- ludzie sie modlą za prezydenta...

#bekazpisu #tvpis #propaganda #polska ##!$%@? #polityka
Pobierz kozaqwawa - za montaż materiału z Owsiakiem oraz narrację w sprawie "agresji politycz...
źródło: comment_C5icDBISS3NIrsZSP8V3iPagGZZX811m.jpg
  • 75
w jakimś wpisie na mirko dziś widziałem że można mieć beke z papieża bo umarł śmiercią naturalną a nie tragiczną


@herakliusz_atencjusz: a co to ma do rzeczy w tym temacie? jak dla mnie kazdy moze sobie kręcić bekę z czego chce, świadczy to tylko o jego poziomie i moralności.

media prywatne mogą sobie pisać turbo głupoty ale publiczne nie, zaskakująca logika


całkiem normalna, ktoś komu płacę ma wywiązywać się z roboty,
Jeśli TVP nie kłamało co sam twierdzisz to jak można mówić o manipulacji - wiesz co to znaczy?


@ediz4: Manipulacja polegała na wycięciu fragmentów mowy Tuska i Sikorskiego, następnie umieszczaniu ich w materiale w taki sposób, który sugerował, że za wojnę polityczną odpowiedzialni są politycy PO.
To była haniebna i bardzo zła zagrywka, szczególnie w takim materiale, który powinien skłaniać do refleksji.
Zupełnie niepotrzebny był ten fragment, a jak już, to
Manipulacja polegała na wycięciu fragmentów mowy Tuska i Sikorskiego, następnie umieszczaniu ich w materiale w taki sposób, który sugerował, że za wojnę polityczną odpowiedzialni są politycy PO. To była haniebna i bardzo zła zagrywka, szczególnie w takim materiale, który powinien skłaniać do refleksji. Zupełnie niepotrzebny był ten fragment, a jak już, to przynajmniej raz mogli zrobić to obiektywnie, mówiąc prawdę, że za równo jedna i druga opcja jest winna i jako kontr
@kozaqwawa:
1.dostarczyli ci rzetelną informację że to chory kryminalista był
2. nie był powiązany z przeciwną do prezydenta gdańska, partią polityczną
3. zabił bo czuł się pokrzywdzony przez wymiar sprawiedliwości, a prezydenta utożsamiał z najwyższym przedstawicielem "systemu"
4 ochrona była nieprofesjonalna - kicał sobie po scenie jak zaproszony gość
5. owsiak odstawił teatrzyk obarczając winą partie z którą się nie zgadza
6. PiS też nie raz obrywał materiał miał pokazać że
Dlaczego od wczoraj oskarża się rząd o doprowadzenie do tego morderstwa?


@ediz4: Ci co to robią, są dokładnie tyle samo warci, co ten fragment w wiadomościach. Właśnie o tym się mówi, żeby choć na chwilę zaprzestać oskarżeń. Dokładnie o tym mówili politolodzy, czy księża przytaczani w tym reportażu. O ile jeszcze niektórych wariatów z twittera ciężko powstrzymać, o tyle publiczna stacja powinna mieć więcej rozumu i godności.
Czyli Owsiak jest tyle samo warty?


@ediz4: Nie śledzę wypowiedzi Owsiaka w całej tej sytuacji, i nie śledziłem jego konferencji, więc ciężko się wypowiadać. Bo jeżeli oskarżył rząd o tą tragedie, to owszem, to ten sam poziom dna i mułu.
Mi chodzi jedynie o te fragmenty dotyczących mowy nienawiści w polityce, a nie o samego Owsiaka.
@kozaqwawa Warto do tego wspomnieć, że jeszcze była wstawka o Woodstock. Podsumowali, że ostatecznie bardzo dobrze, że policja wydała negatywną opinię o koncercie, bo życie pokazało, że Owsiak nie jest w stanie jednak zapewnić bezpieczeństwa na takich imprezach.