Wpis z mikrobloga

za montaż materiału z Owsiakiem oraz narrację w sprawie "agresji politycznej" chciałem nominować redakcję Wiadomości do nagrody Złotego Goebelsa xD

Było wszystko o czym pisałem dziś wcześniej:
- zamachu dokonał wariat i kryminalista
- agresja nie miała nic wspólnego z agresją polityczną
- ochrona nieprofesjonalna, zatrudnia studentów bez przeszkolenia do tego powiązana z Owsiakiem
- Owsiak na chwile zatrzymał Finał a potem dalej kręcił impreze (za to macie nagrode jak w banku)
- Owsiak szczuje na siebie ludzi
- tak jak Schetyna, Komorowski (lanie deską), Sikorski (było dożynanie watahy), Tusk oraz prezes Trybunału Kons.
- biura pisu byly atakowane, zabili Rosiaka
- ludzie sie modlą za prezydenta...

#bekazpisu #tvpis #propaganda #polska ##!$%@? #polityka
Pobierz kozaqwawa - za montaż materiału z Owsiakiem oraz narrację w sprawie "agresji politycz...
źródło: comment_C5icDBISS3NIrsZSP8V3iPagGZZX811m.jpg
  • 75
Nie wiem jak z prezesem trybunału, ale reszta tak nie mówiła? Jeszcze najświeższe maglowanie „dzik jest dziki, PiS jest zły” sprzed kilku dni też uznasz za niebyłe?


@tellet: Puścili te materiały zaraz po wypowiedzi, żeby nie upolityczniać tego wydarzenia. To tylko zwykłe #!$%@? bez kręgosłupa mogły to zrobić.
@dingi_dong człowiek nie żyje, wy już nad jego grobem robicie politykę. Nie jesteście lepsi od @tvp_info sugerując, że działanie tego szaleńca miało coś wspólnego z propagandą wiadomości. Korwin miał rację pisząc, że będą teraz wszyscy którzy są aktywni politycznie, nawzajem się oskarżać, i podsysać nienawiść wśród Polaków! Dlaczego tak bardzo zależy ci by Polacy się nawzajem nienawidzili? Dlaczego specjalnie publicznie kłamiesz? Masz ty rozum i godność człowieka? Dlaczego tak bardzo nienawidzisz Polskę
@Strefa51 ej ale woodstock to jest tykająca bomba i serio trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć. Mówię to jako ktoś, kto tam regularnie bywa żeby nie było. Tam każdy może wnieść wszystko i zrobić cokolwiek sobie wymyśli. Gadanie Owsiaka o tym, że tam ludzie się przychodzą kochać i są super, więc jakim prawem ktokolwiek nazywa tę imprezę podwyższonym ryzykiem to jest zwyczajna głupota i mega naiwność. Nawet zakładając, że każdy woodstockowicz
@dingi_dong możesz sobie podać rękę z tymi z TVP, sugerując, że to był zamach z pobudek politycznych. Dlaczego tak bardzo zależy ci by podzielić nas Polaków? Człowiek nie żyje, a Ty zamiast uszanować jego śmierć, kłamiesz i strasz się by my Polacy czuli nienawiść do innych. Masz ty rozum i godność człowieka?
@crest: o jak kisnę jakich Polaków? Propagandowa szczujnia z tvp to żadni Polacy, PiS to jakaś gówno partia i trzeba ich wywieźć na taczkach jako Polacy a nie pieprzyć jakieś płaczki o dzieleniu czy Korwinie 2%. Dlaczego ty chcesz podzielić Polaków zamiast wywalić gnojów na zbity ryj?
@crest: Polacy są bardzo zjednoczeni w tym, że TVP to tuba propagandowa, której materiały są karygodne i to jej szczucie przyczyniło się do tego co mamy dzisiaj. Dlaczego tak bardzo zależy ci by podzielić nas Polaków? Człowiek nie żyje przez szczucie jak powyżej, a Ty zamiast uszanować jego śmierć, kłamiesz i starasz się by my Polacy udawali, że nic się nie stało. Masz ty rozum i godność człowieka?
@poprostuzyj Pewnie masz racje. Nie chodziło mi o sytuację na Woodstock, a raczej o sam fakt, że o tym wspomnieli z tryumfem w głosie, przy okazji wydarzeń w Gdańsku. Dla mnie to kompletnie niezależne tematy i wpychanie wczoraj na siłę problemów woodstockowych to skrajna bezczelność i manipulacja.

Wątek o manipulacjach TVP, więc uznałem że warto o tym wspomnieć. Tyle.
Najbardziej bawi hipokryzja prawaków, którzy TERAZ będą płakać nad grobem i #!$%@?ć kocopoły o jedności. Jak zawsze prawica wyobraża sobie, że jedność to jest jakieś powstanie narodowe, a nie ciężka praca dzień po dniu. Ciężka praca, która głównie polega na tym, by szczujnia jak TVP nie dzieliła Polaków każdego dnia. Ale prawica to nienormalność i czego się więcej po nich spodziewać nie wiem.
Pobierz dingi_dong - Najbardziej bawi hipokryzja prawaków, którzy TERAZ będą płakać nad grobe...
źródło: comment_vo1dXqHnl436Tww7C2H62LJwJpANCK95.jpg
@dingi_dong przestań już z tą mową nienawiści, dobry człowiek nie żyje i zamiast uszanować jego śmierć oraz pochylić głowę nad tym smutnym i bestialskim mordem, już dwa dni po jego śmierci uprawiasz propagandę antypisowską. Niektórym brak jak widać godności człowieka.