Wpis z mikrobloga

za montaż materiału z Owsiakiem oraz narrację w sprawie "agresji politycznej" chciałem nominować redakcję Wiadomości do nagrody Złotego Goebelsa xD

Było wszystko o czym pisałem dziś wcześniej:
- zamachu dokonał wariat i kryminalista
- agresja nie miała nic wspólnego z agresją polityczną
- ochrona nieprofesjonalna, zatrudnia studentów bez przeszkolenia do tego powiązana z Owsiakiem
- Owsiak na chwile zatrzymał Finał a potem dalej kręcił impreze (za to macie nagrode jak w banku)
- Owsiak szczuje na siebie ludzi
- tak jak Schetyna, Komorowski (lanie deską), Sikorski (było dożynanie watahy), Tusk oraz prezes Trybunału Kons.
- biura pisu byly atakowane, zabili Rosiaka
- ludzie sie modlą za prezydenta...

#bekazpisu #tvpis #propaganda #polska ##!$%@? #polityka
Pobierz kozaqwawa - za montaż materiału z Owsiakiem oraz narrację w sprawie "agresji politycz...
źródło: comment_C5icDBISS3NIrsZSP8V3iPagGZZX811m.jpg
  • 75
@xDawidMx człowieku, czy Ty jesteś normalny? Mial przestać zbierać pieniądze na leczenie ludzi? Rok przygotowywania tego wydarzenia miał pójść na marne? Miał pokazać że można wywołać w nim strach? Najlepsze co zrobił to kontynuowanie zbiórki. Myślisz że Adamowicz który organizował WOŚP w Gdańsku i na nim zginął nie popierał swoją osobą fundacji i jej pracy? Na pewno by tego chciał a jego obecność na scenie o tym świadczy.
@kozaqwawa: gdybym pracował w TVP to bym się brzydził spojrzeć sobie w oczy w lustrze...
@xDawidMx: i co to by dało? Adamowicz był za WOŚPem i wydaje mi sie, że w jego stanie miał kompletnie #!$%@? na to czy dalej grają czy się smucą, a wręcz wydaje mi się że lepiej że nie kończyli imprezy z racji na taki wybryk, bo tylko by zamachowcowi się udało osiągnąć swój poboczny cel