Wpis z mikrobloga

Auto podesłane na PW:
"BMW e46 3.0 diesel 6 biegów stan Igła! Silnik chodzi jak z nut, pięknie mruczy, przyspieszenie zniewalające, piękny czysty dźwięk - po ogólnym stanie auta twierdzę że jest to przebieg realny."

W/g historii zapisanej w ASO BMW prawdziwy przebieg to między piątką a szóstką z przodu :)

Link do ogłoszenia:
https://www.olx.pl/oferta/bmw-e46-3-0-diesel-6-biegow-stan-igla-CID5-IDy5ROa.html?fbclid=IwAR1DEAPD6rESPFnhJW6hxogXOCtBNKvBL4rVEHTWKEPLk9UNYuWbYmOLUkE

Link do tematu na forum:
https://bez-wypadkowe.net/showthread.php/47356-BMW-330CD-2003-WBABV910X0PJ86695-korekta?p=220996#post220996

VIN: WBABV910X0PJ86695

#motoryzacja #samochody #bezwypadkowe
malinowydzem - Auto podesłane na PW:
"BMW e46 3.0 diesel 6 biegów stan Igła! Silnik ...

źródło: comment_H21P8bms5Jz0KOoPT3SVioVxgaXccZyW.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@wykops2: bo to proszenie się o problemy. Zaryzykuję stwierdzenie że 90% aut przejeżdżających przez granicę ma cofany licznik a później szybki przegląd "legalizujący" + "nowa" podrobiona książka serwisowa i wystawiamy za 5-10-15k więcej.

Już dużo lepszym pomysłem jest kupienie krajowego auta chociaż manipulacje też są możliwe (przejechać w rok 30k, cofnąć o 15k i iść na przegląd). Nadal jednak obstaję przy swoim że kupowanie w naszym kraju sprowadzanego auta to mina
  • Odpowiedz
@Rst00 a ty myslisz ze jak kupujesz od "osoby prywatnej" to skąd ona ma to auto? Tez w wiekszosci sprowadzone i od handlarza. Tylko tego ludzie nie widzą albo nie chcą widzieć. Jedyna opcja zakupu auta z realnym przebiegiem to salon lub od znajomego który brał z salonu. Wszystkie inne opcje daja ryzyko ze auto mialo cofniety licznik.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vegetassj1: jak nie musisz kupować diesla, to nie kupuj. Jednak trochę syfu do atmosfery produkujemy :/ (my, posiadacze diesli)

Miałem tam pierwszego common raila. 105 KM. Teraz mam jego następcę - 110 KM (zmienili turbinę). Jak nie jeździł nim żaden psychol to bardzo dobre silniki.

Jak starego fiata oddawałem na złom, to po naładowaniu akumulatora odpalił za pierwszym razem przy minusowej temperaturze po ponad rocznym postoju. Aż sam byłem w szoku.
  • Odpowiedz
@wykops2: Nie ma sensu bo zdecydowana większość tych samochodów ma jakiś feler, naprawiony lepiej lub (zazwyczaj) gorzej. Wystarczy popatrzyć na mobile.de jakie są ceny u niemiaszków.
Taka sprowadzona fura zawsze wychodzi drożej niż krajowa, a gdzie zarobek (kilku tysięcy) dla handlarza.
  • Odpowiedz
@efek na wiosne poszukuje auta i mam dylemat wlasnie miedzy fiatem croma( bo duzy,pakowny,do tego tani),albo alfa romeo 159( bo jest przepiekna,do tego fajnie jezdzi)
A niestety 99% ogloszen to diesel
  • Odpowiedz
@czekoladowy_kundel: mi tego nie tłumacz xD Wolałbym prawie golasa z manualną klimatyzacją, zwykłym radiem i elektrycznymi szybami z udogodnień niż wypierdzianą 20 letnią markę premium, w której co chwile będzie jakaś "pierdółka" padać
  • Odpowiedz
@Rst00: Mondeo kombi - fajne wyposażenie (brakuje mi tylko aktywnego tempomatu na trasy (NL-PL - 1200/1500km), ostatnio tylko całe sprzęgło z 2 masą wymieniłem (za 2300pln u kumpla mechanika), a wcześniej sworzeń wahacza, bo pękła guma (~100pln za markowy).
Fura mega pakowna, i wózek wchodzi bez składania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz