Wpis z mikrobloga

@Pantalonek: Ok dzięki za info :). Chciałem kupić Smart TV przystawkę, ale stwierdziłem, że jak mam dać 200-300zł, to równie dobrze mogę dać 1000zł i kupić Xbox'a One S'a. No i dzisiaj sprzedałem GTXa 1080Ti i kupię za ten hajsik konsolę i jakąś słabszą kartę RX590/580 albo 1070ke :).
@e30tomas: i jak wrażenia? Obecnie jestem w tym samym punkcie android box czy Xbox one. Ponoć na Xboxie nie ma HBO GO. Próbowałeś stremowac gry z pc na konsole?
@ango: grzebałem dalej w temacie i przynajmniej rok temu Xbox nie wspierał natywnie Player'a od TVNu , tylko przez jakieś dziwne obejścia. Więc zdecydowałem się na PS4 i kupiłem w sumie PS4 Pro.
Wszystko śmiga sprawnie. Na przestrzeni tego czasu aplikacje Player, Netflix były aktualizowane i optymalizowane, pracuje to bardzo dobrze i z czasem leci dalej na plus. Amazon prime też działa. HBO Go też dobrze działa. Ogólnie mam abonament Netflixa
@ango: może się coś od roku zmieniło i teraz klocek obsługuje wszystko, no ale na tamtą chwilę niestety nie było tak. W każdym razie z własnego doświadczenia PSa mogę polecić :). Powodzonka i szczęśliwych zakupów :D