Wpis z mikrobloga

@ciutka to bardzo się cieszę że masz fajny rower, tylko po co się wywyzszac i mowic innym że mają gówno. Może taka osoba nie jest z rodziny tak bogatej jak ty bo raczej na to nie zarobiłaś sama co widać po zachowaniach oskarkow i nie stac jej na rower za 6k. wymuszasz od kogoś aby zmienił rower no wez sie zastanów
  • Odpowiedz
@tg1310: Zarabiam sama, a rower również poskładałam sama ;) Facet spytał co jest z jego rowerem nie tak, podpowiedziałem kilka zmian, które uprzyjemnilyby mu jazdę. To, ze ma ból dupy o to, ze jakaś typiarka zauważyła takie szczegóły to już jego problem. Jak nie potrafi przyjąć tak delikatnej krytyki to życzę powodzonka, niech dupa boli dalej, nie tylko od tego postu ;)
  • Odpowiedz
ijoijo eine zwei POLICAJ!1!1!1!!2!1!1!1 puknijcie się w czoło, stare chłopy, a zachowują się jak gówniarze, bo dziewczynka pokazała na nich palcem
  • Odpowiedz
@tg1310: Zakladam, ze jesteś mężczyzna. Naprawdę nie było stać cię na nic lepszego? Błagam, chwytanie się ruchania jest tak słabym chwytem jak wyzywanie matek ;)
  • Odpowiedz
Co tu się #!$%@?ło XD Dlatego uważam że lepiej nie wchodzić w dyskusję z pro "pedalarzami" xD
MAM ROWER ZA 20K JESTEM KIMŚ NIE TO CO TY BIEDAKU XD
  • Odpowiedz