Wpis z mikrobloga

ta karyna zna się bardziej od was obu wziętych


@ciutka cóż, może pod Nickiem ciutka ukrywa się Maja Włoszczowska, ale ja z rowerami też mam dużo wspólnego od ponad 10 lat, dwa i pół pracowałem w serwisie i mam paru kumpli prawdziwych zajawkowiczów, sam też zdecydowanie mogę powiedzieć, że kocham rowery i jazdę na nich. I nadal mogę z całą pewnością powiedzieć, że nawet na słabym sprzęcie można jeździć na rowerze jak
  • Odpowiedz
@ciutka może lubi jeździć na rowerze i nie chce wyglądać jak pajac w obcislych kombinezonach, pozatym na co mu taka kolarka za 6 tys. jak po mieście tym nie pojezdzi i nie odczuje różnicy. ja przez parę lat starym miejskim jeździłem i mimo to robiłem wypady na weekendy a ty bananku jakbys miala wsiąść na rower poniżej 2k to byś sobie honoru nie splamila. pozatym po #!$%@? się wtracasz w to kto
  • Odpowiedz
@ciutka tak, jeżeli tylko spełniałby inne warunki.
Po drugie OP napisał, że rower to jest to, co kocha, więc niekoniecznie musi być "pasjonatem rowerów" który zna sprzęt, marki i zawodników. Może po prostu kochać spędzać czas na siodełku, a jak coś przestaje działać to oddaje do serwisu i potem dalej jeździ.
Są różne sposoby na pielęgnowanie i przeżywanie pasji, gość z bTwinem być może spędza więcej czasu na rowerze/z rowerem niż wielu
  • Odpowiedz
@tg1310: bmw to była przenośnia, posiadam rower na poziomie 6k i staram się w niego ciagle wkładać. Poczuć przyjemności z jazdy na takim rowerze się nie da, ale to dopiero dojdzie z czasem jak kolega przyinwestuje ;)
  • Odpowiedz