Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
A mnie tam to jakoś kręci że różowy czuję się przy mnie komfortowo i wie że się nie musi spinać żeby wyglądać jak milion dolców.

Jakoś taka luźniejsza atmosfera się robi i seks jakoś taki przez to fajny i bez spinania.
  • Odpowiedz
@Cryptonerd_io: Ja staram się dobierać jako domowe ubranie ładne dresy czy leginsy. Wygodne, ale też ładne i podkreślające figurę. Nie lubię workowatych bluz i wielkich spodni od piżam. Jak cały dzień spędzam w domu, to makijażu nie robię, bo chcę by skóra odpoczęła. Uważam, że dużo nie różnię się w domowym outficie od tego "wyjściowego". Za to mój niebieski, do pracy koszula, układanie włosów, przystrzyżona broda, a w domu stary porwany
  • Odpowiedz
@niedlaanonkamyszka: this^
Jak ktoś ma niebieskiego, któremu się nie podoba jego dziewczyna i laska przez to musi się przebierać i szpachlować ryj, aby niebieski się za innymi oglądał to przykro aż. xD

Poza tym po co mi ubrania, nawet te "seksowne" skoro bez i tak wygląda się lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Jackal-SS: życzy jej, aby w miarę dobrze to przeszła, a nie, że życzy samych złych rzeczy, bo jeśli chodzi wyłącznie w szpilkach, to niestety dla niej bardzo niedobrze. W końcu jej się to odbije.

Mój Skarbulek ma śliczne tupciczki
@Jackal-SS: ja #!$%@?, nie żenadłam tak od "prukania po serduszkowaniu" xD
  • Odpowiedz
Jak chcesz się ruchać ze swoim facetem to masz #!$%@? wyglądać jak milion dolarów, pełen makijaż i co Ci tam przyjdzie do głowy. Inaczej będzie się oglądał i marzył o seksie z Twoją wytaszczoną koleżanką na barowym spotkaniu.


@serczi: No patrz, a moja różowa nie biega po domu w sukience, pełnym makijażu i na szpilkach, tylko bez makijażu i w dresie/piżamie. Mimo to jakoś nie rozmyślam o wyłomotaniu wypindrzonych koleżanek. Może
  • Odpowiedz